Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni ezt a...

Hogyan kell használni ezt a gyantát?

Figyelt kérdés
Van azt hiszem egy x epil márkájú gyantám, ami áll egy ilyen zöld gyanta téglából, meg a gyantacsíkokból, és az lenne a kérdésem, hogy ezeket hogyan kell használni, a használatiutasítás nincs meg.

2014. ápr. 28. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A "téglát" ami gyantapatron belerakod a gyantamelegítőbe ami megfelelő hőfokra melegíti, majd ha ez megvan akkor szőr növekedéssel megegyező irányban felkened ahova kell, rányomkodod a papírcsíkot, majd hirtelen lerántod egészben a szőrnövekedéssel ellentétesen. Figyelve hogy a bőr feszes legyen különben csúnya vörös meg lila foltok keletkezhetnek.

Ha mindennel kész vagy a maradék gyantát lemoshatod olajjal a bőrödről.

2014. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikróban is fel lehet melegíteni?
2014. ápr. 28. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel lehet, csak épp nem biztos hogy megfelelő is lesz a hőmérséklete. Mert én is mikróztam első alkalommal, de a patron tetején már folyt ki a forró gyanta, a közepén meg még szilárd volt teljesen... így elég nehéz vele gyantázni. Bár lehet van olyan mikró is ami egyenletesen melegít... nem tudom. Én inkább vettem gyantamelegítő gépet, kb 2500 ft volt, simán megérte.
2014. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel kell felkenni?
2014. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!