Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyire szoktatok...

Lányok, ti mennyire szoktatok véleményt mondani más lány alakjáról? 18/L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire, mert nem érdekel már lány alakja.
2014. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
10%
ha lány vagy,akkor tudnod kéne nem? xD
2014. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert én eléggé szeretem megnézni más lány alakját, és magamban legalább véleményt mondani, és összehasonlítani magam vele.

Nemtudom, hogy ez rosz vagy jó

2014. ápr. 30. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy érzed tőle magad.

engem érdekel más lányok alakja. néha büszkévé tesz, néha letör, néha motivál.

2014. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát én jelenleg 2 lánnyal vagyok olyan viszonyban,hogy bármit megbeszélnek velem,legjobb barátnők,és szinte minden lányt végigmérnek a suliban és kibeszélnek... mondjuk az egyiküknek azért megvan a hajlama más lányok iránt,de ez nem publikus és nem hangoztatja...
2014. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én mindig megnézem. Ha gondolod, Téged is véleményezlek. ;-)
2014. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Nos, ha tisztában vagy a nemi indentitásoddal (ami merem remélni, hogy szigorúan hetero!), akkor is meg lehet másokat nézni, azokról véleményt mondani. Az ember nem hülye és nem vak, látja, ha más jobban, vagy rosszabbul néz ki, mint ő maga.


Üdv: 26/L

2014. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam megnézni más embereket, se lányokat, sem fiúkat, max akkor ha feltűnőbb egyéniség, nagyon szép, de ilyen nem sok szaladgál az utcákon. A lényeg hogy ezen kívül sose figyelek másokra, se a ruhájukra, se az alakjukra, semmire.
2014. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

7,

miért, ha esetleg nem heteró, akkor tilos másra néznie?


Egyébként: nyitott szemmel járok az utcán, és megnézem ugyanúgy mindkét nem képviselőit. Persze nem bámulom, nem fixírozom őket, nem vagyok rákattanva a témára, de nem hunyom be a szemem, az információkat pedig eltárolom, de nem adok hangot nekik.

Hogy mire gondolok, amikor rápillantok egy lányra, pl.: "hú, de jó hátsója van, nem bánnám, ha az enyém is ilyen lenne" vagy épp "anyám, de magabiztos és de jól öltözik... én már feleekkorán is szarul érezném magam".

2014. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A viselkedésüket előbb minősítem, mint a külsejüket. Esetleg ha nagyon hirtelen nagyon sokat változott valaki, akkor azt megjegyzem magamnak. De nem látom értelmét ezt elemezgetni: ha csak egyszer találkozom vele, akkor azért nem, mert felesleges információt nem akarok tárolni az agyamban szándékosan, ha meg minden nap látom, akkor egy idő után úgy is kialakul bennem róla egy kép, és az alapján fogom szépnek vagy rondának látni. Szóval nem irigykedem, és nyálat sem csorgatok, hiába vagyok bi...
2014. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!