Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is annyira gyönyör...

Szerintetek is annyira gyönyörű Jessica Alba?

Figyelt kérdés
Olvasgattam néhány kérdést, aztán rákerestem, egy csomószor az 'év legszexisebb nőjének' választották. Nem mondom hogy csúnya, de szerintem azért ennyire nem néz ki jól.

2014. máj. 1. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem.Jól néz ki.Nagy szemek,hosszú haj,vastag száj,hibátlan csináltatott fogsor..mi kell még..ja jó alakja is van
2014. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de szerintem nagyon tenyérbemászó feje van. Mondom ezt nőként, szóval gondolom ez nem mérvadó vélemény. És nem az irigység szól belőlem, én elismerem a szépet.
2014. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: szerintem nincs semmi extra az arcán, ami annyira széppé tenné. Lábai szépek, de csípője meg egyáltalán nincs

Második: én is nő vagyok, csak érdekelt mi tetszik annyira benne a férfiaknak...

2014. máj. 1. 11:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Tény,hogy csinos, de tényleg akadnak nála szebbek.
2014. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos, akiből sok mindent ki lehet hozni. Általában a keverék lányok szinte kivétel nélkül szépek szoktak lenni. Az apja mexikói, az anyja pedig szőke északi típus. Szép barnás bőre van, nagy szeme, jó alakja. Általában minden jól áll neki. Smink nélkül olyan, mint mindenki általában, de egy kevés sminkkel nagyon szép. Én azt mondom aki eleve nem szép arcú, azon még egy kiló smink vagy a világ legprofibb sminkmestere sem tud egy kimondottan szép arcot csinálni. Azért az "alapanyagnak" meg kell lennie. Bár fontosak az apró részletek is. Mindenki sokkal jobban nézne ki, ha hollywoodi hófehér szabályos fogakat csináltathatna, profi bőrgyógyászok, sminkesek, fodrászok, stylostok alakítanák. Én azért minden híres embert megnéznék, hogy ezek nélkül, hogy nézne ki, hogy mondjuk otthon kéne mindennap saját magának sminkelnie vagy otthon festenie a haját, nagy ritkán eljutni egy kozmetikushoz. Szóval a pénztárca is sokat segít, de azt mondom azért az alapanyagnak is meg kell lennie, mert mondjuk egy alapvetően nem szép lányon ezek csak javítanak, de sosem mondják azt rá, hogy milyen szép.
2014. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az a különlegesen szép kategória.
2014. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem átlagos
2014. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is annyira gyönyörű.
2014. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát direkt modell képeken jól nézz ki! :)

De azért néha a valóság más :D senki se tőkéletes :D

[link]

paparazzi jobban adja a valóságot :D

2014. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!