Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek illik ez a cipő...

Szerintetek illik ez a cipő ballagásra?

Figyelt kérdés

Egy magassarkúról van szó,11 cm sarok,2 cm-es talp.

Nem értem mi baj van ezzel,azt meg főleg nem,hogy miért szól le mindenki,csak azért mert 8.-os vagyok...

Szerintem tök elegáns,egyáltalán nem kirívó,abszolút ballagásra való,csak annyi,hogy magas a sarka...


Szerintetek?


[link]


2014. máj. 3. 11:37
 1/9 anonim válasza:
49%
Én is 8.as vagyok és én nekem egy 9 centiméteres magassarkum van és én abban fogok elballagni. szerintem jól nézz ki és nyugodtan vedd csak fel! kit érdekel hogy mások mit mondanak?:)) ha neked tetszik..:D
2014. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt nem elegáns, másrészt nem egy 14 éves kislánynak való, röhejesen nézne ki.
2014. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem alkalomhoz illő, tévedésben élsz. vendégként még elmegy, de ballagóként nem.

A másik, hogy 14 évesen iszonyat röhejesek vagytok ilyen cipőkben.

Tudsz egyáltalán járni benne, volt rajtad fél óránál tovább?

Amúgy meg hiába mondunk mi itt akármit, te úgysem fogod figyelembe venni.

2014. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem ez nemigazán illik ballagásra.
2014. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Miért néznék ki benne röhejesen???

Miért kell valakit megbélyegezni csak azért,mert 14 éves??

Nagyon sajnálom,de kinőttem már a fehér harisnyából,és a balerina cipőkből,meg a mindenféle belelépősből. Ez tetszett,van itthon 5 cm-es sarkam is,semmivel nem kényelmetlenebb ez,mint az.


Amúgy meg nem voltam rá kíváncsi,hogy illik e hozzám,meg röhejesen nézek e ki... annyit kérdeztem,hogy illik e ballagásra!

2014. máj. 3. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem teljesen jo:) bar nekem jobban tetszene egy sima fekete, de a fazon tokeletes:)
2014. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Egy egyszerű fekete körömcipő szerintem sokkal elegánsabb lenne, mint ez, ezt sokkal inkább egy farmerhez tudnám elképzelni, mint ballagásra, de te látod az összképet. Ha szeretnéd, vedd fel, de nagyon fontos, hogy szépen tudj benne járni, mert a csetlés-botlás az, ami nevetséges. Én ilyen magas cipőben középiskolából ballagtam 18 évesen. Valamint én azt is figyelembe venném, hogy nem lesz-e nagyon kényelmetlen, mert azért egy ballagás hosszú idő, menni kell benne, stb. Ergo érdemes bejáratni, hogy biztos ne törje fel a lábadat, ha mégis emellett döntesz.


Ha pedig nem ez, akkor is van középút, nem kell a balerinacipő. Én a helyedben ehhez hasonlókat választanék: [link] vagy [link]

2014. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyugi,mindenki ilyenbe lesz.:)
2014. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
blőe..
2014. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!