Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok! Ha az exetek külsőleg...

Srácok! Ha az exetek külsőleg megváltozik, nem gondoltok arra, hogy milyen hülyék vagytok, hogy elszalasztottátok?

Figyelt kérdés

2 hónapot voltam együtt a barátommal..Nagy pofára esés lett a vége,kidobott,pedig ő tepert értem előtte 5 hónapot. Osztálytársak vagyunk,tehát mindennap látom. Azóta nem beszéltünk.


Lényeg a lényeg..Elterveztem,hogy sötétszőke hajam lesz..Nem tudom miért,de valamiért úgy érzem,hogy ez a hajszín most muszáj..pedig világ életemben utáltam a szőkét.Eddig sötétbarna voltam,előtte pedig vörös.


A volt barátomat még nem felejtettem el teljesen..Tehát érdekelni fog majd a reakciója,ha meglát az új hajammal..Múltkor például nagyon meleg volt az osztályban és atlétában voltam..akkor a mellemet nézte..(Nem volt köztünk testileg szinte semmi,tehát nem nagyon tudja mi lapul a ruhám alatt)


Ti srácok,hogy ha meglátjátok az exeteket,és mondjuk marha jól áll neki az,amin változtatott,akkor mit szoktatok gondolni?


2014. máj. 3. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy változtat a hajszínén még nem lesz szebb, vagy jobb senki. Tepert érted, tetszettél neki, de megismert és belsőleg már nem jöttél be neki talán? Mert ilyen megesik, akkor lehetsz a világ legszebb nője, akkor sem fogja sajnálni hogy elhagyott. A külső a legkevesebb. A legtöbb csaj akivel jártam rettentő buta és tanulatlan, neveletlen volt, akiket csak a divat meg a külsejük érdekelt, így én is hamar otthagytam őket. Látom néha őket, újabb frizurákkal, újabb rucikban, de ezek a dolgok inkább a nőket érdeklik csak.
2014. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előtte 4 évet legjobb barátok voltunk,100%osan ismert..Úgyhogy nem változtam semmit,nem leptem meg semmi új tulajdonságommal,egyszerűen csak nem jött össze a dolog :)
2014. máj. 3. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hajszín nem számít olyan sokat, mondom ezt női szemmel. Persze változtat az illetőn, de egy pasinak ez nem olyan nagy cucc.

Anno, miután szakítottunk az exemmel, ~25 kilót lefogytam. Mikor látott, azért láttam, hogy kb sokkot kapott és rendesen megnézett, de azért az szerintem sokkal drasztikusabb változás, az egész testem más lett. Egy hajszín szerintem nem ilyen nagy dolog, a férfiakat annyira nem is érdekli.

2014. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, ha egy érzelmi válság után hajszínt akarsz cserélni. A párod valószínűleg okkal hagyott el, és nem tepert volna érted 5 hónapot, ha a külsőd nem lenne neki megfelelő. Valószínűleg nem a külsőd volt az, amiért meggondolta magát.

Ettől függetlenül, ha te a sötétszőkét szeretnéd, csináltasd meg nyugodtan, de ne legyenek nagy reményeid azzal kapcsolatban, hogy a srác egyből visszafut hozzád. valószínűleg nem fog.

2014. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!