Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen frizurát javasolnátok...

Bratilla kérdése:

Milyen frizurát javasolnátok hosszúkás archoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapjárato egészen szép arcom van,valahol az ovális és a hosszúkás között. Volt, hogy szerettem volna optikailag "csalni" egy picit, hogy kerekebbnek tűnjön, de a frufru nem igazán állt jól, valahogy még hosszabbnak tűnt tőle az arcom, mint amilyen alapból. Viszont most már unom, hogy csak lóg a hajam, és semmi formája. Valami nem túl feltűnő oldalfrufrun gondolkodtam, vagy tépett hajon. Az még divat? Valaki tud olyan hajat mutatni, ami neki tetszik és talán jól állna az én arcformámhoz?


Köszönöm előre is!


2014. máj. 5. 15:08
 1/2 anonim válasza:
Na ez engen is érdekelne, mert nekem pont ugyan ez a problémám!:)
2014. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátnőm nemrég vágatta le a háta közepéig érő haját egészen rövidre(neki is hosszúkásabb az arcformája).Most az álláig ér, kicsit kleo fazonú(az kerekíti az arcot)és enyhén tépett. Nagyon jól áll neki és könnyen kezelhető.:)
2014. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!