Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A két lány közül melyik a...

A két lány közül melyik a szebb, és miért?

Figyelt kérdés

Ő [link]


vagy ő [link]



2014. máj. 5. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt mondanám nőként. Egyszerűen igényesebb. Nem egy szépség ő sem, de nem ronda. A második sem ronda, csak igénytelen az öltözéke és a haja is. Az alkatukról nem beszélek, mert ízlések és pofonok.
2014. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Az előttem szólónak adok igazat!!
2014. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egyikőjük sem szép.:D

De ha muszáj választani, akkor inkább az első számú lány. Csinosabb és arcra is helyesebb mint a második.

A második sem lenne gáz, ha picit jobban törődne magával. A neccharisnya felejtős, és a kb két számmal rövidebb felső is....Meg egy mosoly sokat segítene:)

2014. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az elsőnek nagyon nem áll jól se az a haj, se az a ruha, pedig nézhetne ki jól is.

A második meg egy tucat, átlagos lány, az alakja sem szép, a stílusa unalmas, a haja is. Végülis ő is lehetne szebb ha tenne érte.

Nem tudom, szerintem egy szinten vannak... lehetnének szépek is, de így egyik sem az.

2014. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
egyikük sem tetszik.
2014. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyik sem, de inkább az első. Bár a szemüveget lecserélhetné kontaklencsére. Az első valamennyivel igényesebb, szebb az arca is.

A második baromira átlag a köznép szemében, az én szememben átlagon aluli. A stílusa, öltözködése unalmas és egyhangú. Igénytelen, a hajával sem törődik annyira.

Mogyi

2014. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az első lehetne nagyon nagyon szép. De így nem az igazi.
2014. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek rettenetes az öltözéke, nekem a második lány alakja jobban tetszik, ráadásul az elsőnek kicsit ellenszenves az arca. A második tetszik jobban, de egyik se kapna 3-4 pontnál többet 10-ből.
2014. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
az első szebb
2014. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Iszonyú béna mindkettő öltözködése, semmi ízlés, a háttér is arról árulkodik, hogy semmi esztétikai érzék... Az első talán jobb alapanyag, mert csinosabb, jobb az alakja, de ő is 10/1 a szörnyű ruhák miatt.
2014. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!