Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintem nagyon ronda vagyok!...

Szerintem nagyon ronda vagyok! Zavar hogy mindenki szebb nálam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki sem lehet tökéletes.
2014. máj. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szépség relatív.
2014. máj. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek, hogy a szépség relatív. Egyáltalán nem biztos, hogy sok lány szebb nálad, akiket te annak tartasz. Önbizalom hiány szaga van a kérdésnek. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mi nem tetszik magadon, és mit tudnál tenni, hogy ÖNMAGADNAK jobban tetsszél. Ha elégedett vagy magaddal, és szépnek látod magad, mások is annak fognak.
2014. máj. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi! Igen nagyon nincs önbizalmam főleg mikor városba jobbnál jobb csajok mászkálnak! Mert mai világban sajnos nem a belső értékek számítanak többnyire!!!
2014. máj. 7. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok megint. Igaz, hogy a belső szépség nem annyira fontos manapság. De ez csak pláza ribiknél van így, meg a beképzel bunkó parasztoknál. Én sem vagyok egy világszépe, de nem akarok hasonlítani a manapság gyönyörűnek tartott, műhajú anorexiás beképzelt libákra, akik esténként lemossák a szemöldöküket. Szerintem ez egyáltalán nem szép. Elfogadtam magam, olyannak amilyen vagyok. És örülök, hogy nem vagyok olyan mint a többi, mert azoknak igazi barátaik sincsenek, a hátuk mögött mindig ki vannak beszélve, le vannak hordva ilyennek meg olyannak, olyan személyek által, akik máskor a legjobb ,,barijuk" Ne hasonlítgasd magad ezekhez, mert egyáltalán nem ,,valódiak". Gimiben még azt hiszik ők a világ közepe, s mindenki menőnek tartja stb, de mi lesz utána? Az ilyennek soha nem lesz normális emberi kapcsolata senkivel. Keresd meg magadon azt, amit szépnek látsz, és légy büszke, hogy nem állsz be a sorba a sok felszínes lány után.
2014. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Azèrt jo hogy valaki kicsit megnyugtat! Èn is utàlom a ribiket!
2014. máj. 8. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!