Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy fehérebbek legyenek a fogaim?

Figyelt kérdés
Nem sárgák, csak nem olyan szép fehérek. Minden nap mosom reggel-este, jó minőségű fogkrémmel, meg néha fogfehérítőssel is. Mit tegyek?

2014. máj. 9. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el fogfehérítésre.
2014. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most lacalut white fogkremet hasznalok,de regen a blend-a-med white-tol is feherek lettek a fogaim.Sztem leginkabb az hataroz amikor minden 3* mosok fogat,ha van kedvem.nem iszok kavet,nem cigizek,ami szinten sargitja a fogakat.De amugy allitolag tenyleg csak a fogorvosi feherites hasznal.nem probaltam meg,de kiprobalnam.amugy igy is mindenki dicser h milyen feherek a fogaim.
2014. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fogfehérítést nem szeretnék. nem kávézok, nem dohányzok. és mivel 4ig van sulim, ezért a napi 3 fogmosás mikor lenne a legjobb?
2014. máj. 10. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam.Dehogy kell napi 3*fogat mosni.Napi kétszer 3 percet kell.En komcsi viszem a telot és merem az időt.Igazából kajálás után kéne 20percet,fel órát várni fogmosásig.mert addig az ott lévő savas dolgokat csak bedörzsölnénk a fogakba ami nem jó.Nagyon ügyes vagy hogy nem cigizel,kávézol.Úgy gondolom nincs szükségünk ilyenekre.Örülök h vannak meg rajtam kívül ilyenek is akik nem karosítják magukat és környezetüket.Csak édességre vagyok rákattanva.
2014. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!