Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valakinek otthoni tartós...

Van valakinek otthoni tartós szőrtelenítő készüléke? Milyen fajta? Bevált?

Figyelt kérdés
A Rio IPL Pro-t nézegettem most, egész szimpatikus, de más készülékekről is várnék tapasztalatokat.
2014. máj. 10. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Remington van, nem tudom a fajtáját, e a legújabb kiadás, a lila színű. És igen, nagyon bevált!!! :) Aminek annyira örülök, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy 90 ezret csak úgy kidobjak kütyükre, ráadásul olyanra nem, amivel nem vagyok tisztában, hogy hatásos lesz-e vagy majd kuka, vagy ha sikerül eladnom olcsóbban, akkor nem buknék rajta annyit. Amit ígér a forgalmazó, azt hozza is. Nagyon meglepődtem, hogy nálam már egy hónap után látszott a változás, nem is kicsi. Miközben a gyártó 3 hónapot ígér, hogy azután látszik a látványos változás. Szőrtelenítők terén ez nálam az eddigi legjobb választás.
2014. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hat nekem egy braun lezeres szörtelenito gepem van ezt ugy kell hasznalni hog yvan egy allergiai kezeles ami ketto nyomás 2 nap varakozas mi a böröd jol viseli e majd elöször 1 hetente aztan 2 es tovsbb bocsi hogy nm irtam ekezeteket
2017. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!