Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy karika...

Mennyibe kerül egy karika orrpiercing?

Figyelt kérdés
Azt lehet, hogy egyből azt beletetetni? Szerintetek ha megveszem ékszerboltban előre, amit bele szeretnék tenni, a kozmetikus egyből azt beletenné nekem, vagy előbb mindenképp valami olyan kell, mint fülben a gyógyfülbevaló szokott lenni?

2014. máj. 10. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be egy piercingeshez. Kb 3000-5000 lehet maga a szúrás (általában ilyen helyeken ingyen adják az ékszert a szúráshoz) Maga a karika külön meg nagyon változó. Nemesacélt lehet kapni szerintem már 500 forinttól..

(ezt szerintem simán beleteheted elsőnek, vagy még max szilikonos, de az meg elég bénán tud kinézni, meg lehet, ilyenből nincs is, de ált. ezekkel szokták szúrni a pcket.)

2014. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (:
2014. máj. 13. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!