Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez megtörténhet egy parfümmel?

Ez megtörténhet egy parfümmel?

Figyelt kérdés

Egy Dior Hypnotic Poison nevű parfümöt használok, már lassan négy éve, azonban már hamarosan elfogy, így elmentem venni mégegyet. Meg is találtam, Ugyanaz a csomagolás, ugyanaz a név, viszont az illata teljesen más mint annak, amit négy éve vettem.

A négy évvel ezelőttit külföldön vettem, lehetséges, hogy külföldön más illatot hoztak forgalomba, mint itthon, egyazon csomagolásban? :D vagy időközben megváltoztatták a receptet?



2014. máj. 11. 22:29
 1/5 anonim válasza:
Ez mindenképpen érdekes, de abból többféle is van. A Müllerből tudom.
2014. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, tudom, de ugyanabban az üvegben lévőt próbáltam ki, amilyenben én is vettem a sajátomat, nem volt ugyanaz :(
2014. máj. 11. 22:35
 3/5 anonim válasza:
Akkor erre csak azt tudom mondani, hogy szégyellhetik magukat a forgalmazók, hogy egy ilyen nagyratartott luxuscikket is elrontanak. Minősíthetetlen!
2014. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az IFRA előírásai alapján (pl allergénnek minősített alapanyagokat ki kell venni, helyettesíteni mással) nagyon sok parfümnek, közte régi nagy klasszikus parfümöknek is meg kellett változtatni az összetételét és le kellett butítani. Én nagyon mérges vagyok miatta, mert a régi imádott illatomat már nem tudom beszerezni :(

Olyan parfümök is vannak, aminek simán csak frissítették az összetevőit, hogy a mai orrnak is kellemes legyen, ne legyen ódivatú - és továbbra is ugyanabban az üvegben, ugyanazon a néven árulják - na ez meg a legnagyobb baromság szerintem.

2014. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nahát, ez egészen hihetetlen...

köszi a válaszokat! :)

akkor most már csak azért imádkozzunk hogy a Chanel N°5-nek maradjon meg az illata...

2014. máj. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!