Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl felnőttes az arcom hogyan...

Túl felnőttes az arcom hogyan tudnék rajta változtatni? (LENT)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 8-os. A bajom az hogy mindenki 16-nak néz aminek a korombeli lányok örülnének én viszont egyáltalán nem. Nem szoktam magam nagyon sminkelni, csak egy kis korrektor, szempillaspirál, és nagyon-nagyon halvány piros rúzs. Most már átváltottam a rózsaszín szájceruzára. Egyéb ilyen ötletek? A hajam göndör de vasalom, szóval szög egyenes és azt nagyon imádom szóval az marad. Felkötve nem néz ki jól de ha valakinek lenne valami jó ötlete a hajamra is megköszönném. Előre is köszönöm a válaszokat:)
2014. máj. 13. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán nem sminkelnél, éveket fiatalítana rajtad.

Plusz még véletlenül se dobd ki a bájaidat!

2014. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felnőttes az arcod, és ezért 16 évesnek néznek. Ne nevettes.... akkor egyértelműen még gyereknek látszol, illetve vagy is.
2014. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el a rúzst, tök felesleges a mindennapokra, max egy halványabb, természetesebb árnyalat. A 16 meg nem felnőttes, annyi vagyok, idősebbnek szoktak nézni, amivel nincs semmi bajom, de nem tartom magam idősnek.
2014. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!