Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alló szolárium jobb mint a fekvő?

Alló szolárium jobb mint a fekvő?

Figyelt kérdés

(Elore is elnezest h nem egezettel irok , es helyesiras miat is , nem magyar az anyanyelvem)

Nagyon feher vagyok ! Ezen szeretnek valtoztatni.

Allorol azt olvastam h tobb cso van benne , es egyenletesebben barnit es erosseb hatasa van mint fekvoben.

Azt is hallotam h valaki elszedul. Eleg alacsony a vernyomasom. Ezert mindig zuhanyzok , mert ha ulok fekszem a meleg es ugy allok fel en akkor leszek rosszul.

Fekvo: valakinek kihagy reszeket a testen... Higenia szempontbol is inkabb 2.hely

Jobb ha van valami rajtam v pucer a jobb ?

Volt mar valami kenyelmetlen tapastalatok ,amire figyelni nem artana ?

Mennyibe kerul kb a fekvo/allo ?

Helet hogy ezek alapveto kerdesek , de szeretnem hallani vagy is olvasni olyantol akinek van mar tapastalata. :)

Elore is koszonom.

18L



#szolárium #pucèr
2014. máj. 14. 01:17
 1/1 anonim válasza:
Szia:)) en az allot sokkal jobban szeretem higenikusabb es nincs meg az az erzes, h a koporsomba fekszek be, en 95ft/percert jarok es mashol is hasonloak az arak:)
2014. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!