Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leszbinek néznének, ha csóknyo...

Leszbinek néznének, ha csóknyomot tetováltatnék a nyakamra?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és kb két és fél éve ezt a mintát szeretném a nyakamra, csak feketében:

[link]

Nagyjából egy éve lett kábeltévém, és ott láttam élőben először ilyet a Miami Ink-ben, de csak megerősítette bennem az elhatározást. Egy ismerősöm szerint viszont leszbinek néznének miatta. Elgondolkodtam rajta, és oda lyukadtam ki, hogy ismerősöm hülye, de az emberek is azok...

Szerintetek?


Nem, nem érdekel, hogy ki mit gondol a tetoválásokról általában, nem ez volt a kérdés.


2009. dec. 28. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ÉN nem néznélek leszbikusnak, de jól gondold meg, hogy a nyakadra akarod-e, mert nagyon sok munkahelyen ezt nem tolerálnák. Nem kioktatásnak szánom, csak van egy pár ismerősöm, aki a nyakára készíttetett tetoválást, és nem adtak neki munkát.

Nekem 2 van, szép nagyok, színesek, de olyan helyre varrattam, amit bármikor el tudok takarni, és nem kell félnem a főnököktől. (ha nem lenne ilyen gond, akkor már látható helyen is lenne, de nekem nem éri meg a kockázatot)

Azért hajrá! :)

2009. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, megmondom őszíntén én ha egy lányon látnék egy ilyen mintát kicsit furcsa lenne.
2009. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem fogod elhinni de én is ezt tervezem! És lány vagyok. És énis láttam a Miami Ink-ben azt a részt amikor a csaj a csuklójára tetováltatta az aljat. Szerintem nem leszbis, de elég sokan így gondolják, de ez pl engem nem érdekel, meg én nem a nyakamra szeretném hanem a mellem fölé vagy még nem tudom. Sok sikert hozzá!! :)
2009. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nemfognak:) és sztem kva jó^^
2009. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát péknek vagy cukrásznak készülök, nem tudom, ott gáz lenne-e :D

a gyakorlati helyen a kutyát sem érdekli :D

legfeljebb garbóban megyek majd meghallgatásra :D

egyébként erre gondoltam már én is, és a fülem alá tervezem kicsivel, az a rész meg még akkor se igazán látszik, ha össze van kötve a hajam - ebben a szakmában pedig az muszáj... :)

de egyébként gondoltam még a kulcscsontom alatti részre is...

hol fájna jobban? nyakon, vagy ott a kulcscsontomnál? :D

van már két piercingem a számban, de ennek ellenére félek a tűtől - viszont ezt a tetkót annyira akarom már olyan régen, hogy egyszercsak mindenképpen megcsináltatom, ha más nem, munkába állás után :D

2009. dec. 28. 13:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért a nyakadra? Jó, mert ott tetszik, értem én. De én tudod hol tudnám elképzelni? Oldalt a fenéken.
2009. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, de ne a nyakadra tetováltasd. A mell vagy a fenék jobb lenne.
2009. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fenekeden a pasidon kívül nem látja senki, nemtudom, hogy ez téged zavar e, de mellen valóban jobban mutatna mert azt látják, és én pl szeretem mutogatni a tetkóimat de a munkámban sem zavarja senkit mert el tudom könnyedén takarni. Amúgy kulcs csontnál jobban fáj mert csont!
2009. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem akarom se a fenekemre, se a mellemre, ugyanis egyiket se szokásom mutogatni. :)

nem, még mélyen dekoltált pólót sem hordok, és nekem nem is igazán tetszk, mikor csajszikám kidobja a cickót, és ott virít rajta akár egy tappancs, akár egy szivecske, akár egy medvedisznóember... nekem az olyan... közönségesnek hat.

józan ésszel tudom, hogy nem az, de nekem akkor is ez ugrik be róla, akárki akármit mond.

mindenképp nyakra vagy kulcscsont alá szeretném, mert nekem is ez a két pont tetszik magamon, és a barátom is ezekért van odáig meg vissza. :)

azért kérdezem, hogy a kulcscsont fáj-e jobban, vagy a nyak, mert az oké, hogy a kulcscsontnál csontos, de a nyakon meg vékony a bőr, nem?

2009. dec. 28. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem meg comb belső része, egészen fent:P én oda szeretnék, bár nem csóknyomot
2009. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!