Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják, vagy hiszik...

Miért mondják, vagy hiszik azt sokan, hogy a férfiaknál a hosszú haj "nem divat"? Lányok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint hosszú hajam van, és azért biztos nem fogom levágatni mert a sok divat szakértő azt mondja hogy nem divat! Lányok, ti mit szóltok hozzá ha egy pasinak hosszú haja van?

2014. máj. 14. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha ért is hozzá, tudja, hogy hogy kell megfelelően ápolni, akkor legyen. Csak mert 10-ből 9 férfi ismerősöm, akinek hosszú haja van, nem ért hozzá és csak egy lógó vacak van a feje tetején. Egyiknek folyton lelapul a zsírtól, másiknak sprőd, száraz, töredezett. Nem szép.
2014. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azért "nem divat" mostanság, mert már nincs annyi rocker, hippi, mint pár évtizede…de kit érdekel, mi a divat?? Amúgy nekem pl. mindig is a hosszú hajú pasik jöttek be leginkább.
2014. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Most éppen nem divat, de mit számít ez, a divat amúgy is csak a stílustalan embereknek való. Most az ecsethaj a divat, a legtöbb hülye gyerek olyanra vágatja, nem számít hogy iszonyatosan áll nekik, ez a divat oszt kész, nekik olyan kell.

Ha valakinek a hosszú áll jól és az jön be neki, akkor legyen olyan.

2014. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

A barátomnak tépett, félhosszú haja van, ápolt, szépen fazonírozva. Ha hazautazunk mindig megkapja az egyszerűbb rokonoktól, hogy miért nem rövid a haja, mint a "rendes" férfiaknak (tehát miért nem kopasz, vagy pár centis süni, v. zselés förmedvény).

Azt vettem észre, hogy az egyszerűbb emberek nem tudják megemészteni ezt a dolgot, mert ugye náluk fekete-fehér, nő=hosszú haj, férfi=rövid haj, kopasz.

Barátomnak kifejezetten ez áll jól, én nagyon bánnám, ha levágná.


De mi ez, hogy nem divat? Vannak férfi modellek is hosszú hajjal, ettől különlegesek!

Légy büszke a hajadra, az meg hogy őket zavarja a te hajviseleted, az ő bajuk. :p

2014. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

# 3


Jaj az ecsethaj. Minden második srácnak az van és már nagyon unalmas. :(

2014. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekem mindig is a hosszabb hajú pasik tetszettek..egy rövidebb hajút igazából észre se veszek, ha szembe jön velem, de egy hosszabb hajú srácot mindig megnézek:D Nem igazán érdekel, hogy mi épp a divat, nekem ez tetszik..
2014. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem hit, hanem ízlés kérdése. Nekem sosem tetszettek a hosszabb hajú férfiak... egyszerűen férfiatlannak tartom és kész. Ez az én szubjektív véleményem, amit nem befolyásol az adott divat sem.
2014. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
És igazából ez ugyanaz a probléma, mint a férfiak körében az, hogy egy nőnek LEGYEN hosszú haja. A rövid haj nem nőies. Mondják. És mekkora f...ság.
2014. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
41%
Van, akinek a hosszú haj áll jól, van, akinek a rövid. Én nagyon szeretem egy pasin a hosszú is. (Ugyanúgy van olyan lány, aki a hosszú hajat szereti, de van, akinek meg a rövid áll jól) :)
2014. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyáltalán nem jönnek be a hosszú hajú pasik. Nem megmagyarázni miért, egyszerűen férfiakon nem tetszik. Pedig nekem is az van, és el sem tudom képzelni magamat derékig érőnél rövidebb hajjal.
2014. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!