Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem sokkal "szebb"...

Csak szerintem sokkal "szebb" egy mélyebb női hang, mint egy magas, vékony?

Figyelt kérdés
Nő vagyok én is, viszont nekem elég tipikus, magas, "p.csa" hangom van. Szerintem sokkal kellemesebb, amikor egy nőnek mélyebb (nem férfi mélységű, de nem sipákolós) hangja van. Nektek mi a véleményetek? Melyik jobb?
2014. máj. 16. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az aranyközépút. :D Irigylem azokat akiknek szép, kellemes hangjuk van. Nekem is inkább magas, sokak szerint aranyos, ráadásul egy minimálisan pösze is vagyok hozzá! :D
2014. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mélyebbet én is inkább az arany középútnak értettem, tehát nem azt a hangszínt, amit össze lehet téveszteni egy magasabb hangú férfiéval. Nem... csak mélyebb, mint a szokványos női hang. Szerintem az olyan jó... és úgy sajnálom, hogy nekem ilyen magas a hangom...
2014. máj. 16. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányomnak olyan mély a hangja hogy mindenki szóváteszi. Nekem meg sose tűnt fel. Egyszer ennek kapcsán mondta a férjem hogy az én hangom is mélyebb az átlagnál bár nem annyira mint a lányunknak, hát ezt se tudtam korábban. Filmen visszanézve mindig sokkot kapok a saját hangomtól, de azt hallottam hogy mindenki így van vele, amiatt hogy máshogy hangzik mint ahogy megszoktuk.
2014. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!