Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le akarom vágatni a hajam!? A...

Bellatrix:3 kérdése:

Le akarom vágatni a hajam!? A többi lent.

Figyelt kérdés

A ballagásomra szeretném. Kb hátközépig érő szökés, barnás, vöröses, kékes hajam van (festett). Már meguntam a hosszút, nagyon macerás és időt igénylő a mostani hajam, meg hát eléggé tönkre is van menve. Ilyet szeretnék : [link]

[link]


Volt már rövid hajam, bár ennél picit hosszabb kb az arcomig ért.

Nem tudom merjem-e, a környezetemben mondták, hogy nagyon jó áll/állt a rövid!

Csak normális válaszokat! Köszönöm

18 majdnem 19 éves lány!



2014. máj. 17. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Most mi a kérdés?:) Ha le szeretnéd vágatni, vágasd le. Mondjuk a 2. nőnek szerintem baromira nem áll jól ez a frizura.
2014. máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól állt akkor vágasd... ez csak haj, majd megnő hamar úgyis. Meg az összevissza szín is rettentően hangzik... azzal is kezdj valamit szerintem.
2014. máj. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
Szerintem ballagás előtt ne vágasd le mert ha mégsem tetszik az eredmény még évek múlva is azt fogod nézegetni a fotóidon. Utána viszont simán vágj bele :)
2014. máj. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Anya is azzal, jön, hogy ballagásra pont ne, mert ha elcseszik, akkor ez marad emléknek.....

A 2.nek, pedig tényleg elég furán néz ki már a hajam színe....

Köszönöm a válaszokat :) Sokat segítettek :D

2014. máj. 17. 09:09
 5/6 anonim válasza:
23%
szerintem ne vágasd le, nagyon-nagyon megcsúnyit egy lányt a rövid haj!! volt egy tök szép osztálytársam, amióta levágatta a haját borzalmas! de komolyan! nagyon jól gondold át ha levágod!!
2014. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ez hülyeség. Aki szép, az lehet egy jól eltalált rövid hajjal is szép. Más kérdés, hogy nem mindenkinek áll jól mindenféle frizura.
2014. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!