Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudnatok tippeket adni,...

Nem tudnatok tippeket adni, hogy hogy reklamozzam az avont, mert tanacsado vagyok, de nem sok tippem van, hogy hogy novelhetnem a rendelok szamat?

Figyelt kérdés
Kerlek szepen segitsetek

2014. máj. 18. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
hívjál meg embereket bemutatóra. Nyomtatsz néhány (ezer) szórólapot, és postaládákba osztogatod. Csak egy kicsi feketefehér nyomtatvány. Interneten csinálsz egy blogot, amin reklámozod önmagad. Ingyenes, stb. Esetleg fészbukkon is reklámozhatod önmagad. Árkedvezményt ne adjál, de akciókat hidethetsz. Akár árucsatolással is. Ezt ki kell számolni, hogy melyik az, ami nem igazán terhel meg téged. Bár személy szerint ezekből keresni nem lehet. Nem bízok a házalós melókban. Ja meg csinálhatsz olyant is, hogy fogsz egy lépcsőházat, és szépen felöltözve, végigcsöngetsz minden ajtón, mint egy igazi házaló ügynök.
2014. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a tanacsot, ha esetleg meg van valakinek otlete, akkor irhat :)
2014. máj. 18. 10:17
 3/5 A kérdező kommentje:
es meg azt is szeretnem kerdezni, hogy ha egy blogon reklamoznam magam, akkor az adas-vetel dolgot hogy lehetne megoldani?(mert hogy azert talalkozni nem lehet mindenkivel)
2014. máj. 18. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok...

És én is vezetek blogot is, de nem reklám céljából, hanem amúgy is, viszont mindig oda is írom az avonos dolgokat...:)

Amúgy van egy olyan lehetőség, hogy a vevők online tudnak rendelni tőled...az avon oldalán...beteszik kosárba, vagy rányomnak a rendelésre (nem tudom, nem használom a funkciót), és te megkapod értesítésben...csak létre kell hoznod egy profilt...Az avon oldalán rákattintasz fent a tanácsadói oldalra, ott a második lehetőség (avon online oldaladra léphetsz be), és ott vagy létre kell hoznod a profilodat (a tanácsadói azonosítóddal és jelszavaddal tán, nem tudom), vagy csak be kell lépned...És mindenhol feltünteted ezt a profilodat, hogy tőled rendeljnek...


Egyébként fészbukon is létrehozhatsz egy csoportot vagy egy oldalt, hogy avon tanácsadónő valahol...és azt megoszthatod, lájkolják, reklámozódsz mindenhol, és ott is beírod az online rendelős dolgot...és megtalálnak :)

2014. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh koszonom szepen ezutan utana is fogok nezni :)
2014. máj. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!