Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok akik szoktak napozni!...

Lányok akik szoktak napozni! Tudtok nekem ajánlani valami olajat vagy krémet amitől jobban fogok barnulni? Nem önbarnító kell.

Figyelt kérdés
Anyukám mondta, hogy ő régen a patikában kapható kakaóvajjal napozott, de az itteni patikában nincsen. Szóval ahhoz hasonlókat mondjatok légyszíves.
2014. máj. 19. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

En miota ratalaltam mar a 3.tubussal hasznalom el, nekem nagyon bevalt

[link]

2014. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 abercrombie válasza:
Én a Bioderma Photoderm bronzolajat használom. Ebből van spf30-as, de 50-es is. Azért jó, mert nem okoz se mitesszert, se aknét, olaj ellenére sem érzed, hogy a bőröd zsíros lenne és még az illata is finom. Van belőle naptej is, de sztem ez jobban segíti a barnulást. Sajnos közepes árkategóriás, kb. 5700 Ft körül mozog az ára. :/
2015. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!