Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek jönnek be ezek a gebe...

Kinek jönnek be ezek a gebe modell csajok? 20év,40kg

Figyelt kérdés

Most komolyan, szerintem a divatdiktátorok nem az átlag magyar férfi ízlésének megfelelő hölgyeket sztárolják.

Plakát, újság, média

Szerintem a szép formás cickókkal az ember tenyere tele van


2014. máj. 19. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt, a mell az genetika kérdése. A csajnak több, mint valószínű, hogy akkor is eltűnne a melle fekve, ha 100kilós lenne. Ez nem úgy megy, hogy aki husi, annak a melle is nagy (mint az általad linkelt nők)


Egyébként meg túlzásokba sem kell esni. Neked ez tetszik, de egy egészséges nőnek alapvetően nem így kellene kinéznie, hanem kb. mint a tezenises csajnak. Az a lány nagyon csinos, vékony formás, rá aztán egyáltalán nem lehetne mondani, hogy csontkollekció.


Azért, mert régen a telt asszony volt a jó, mert biztos szép egészséges gyerekeket szül majd, még nem jelenti, hogy egy nőnek így kell kinéznie. Azért néz ki úgy, mert sokat zabált... ennyi.


Nem kell soványnak lenni, csak egészségesnek.


Azt pedig hangsúlyozom, hogy a mellekre hivatkozni, hogy neki eltűnik, egyébként meg az a jó ha szép formás telt.

És hogy a médiában ezt tolják... Vékony lányok, kis cicivel.


Mintha arról vitatkoznánk, hogy a médiában azt tolják, hogy a pasik kis farokkal a jók, miközben az átlag magyar női ízlésnek a jó nagy f**sz felel meg...

2014. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

pl. nekem, nem tehetek róla :D

Amiket a kérdező linkelt, egyik se :/

Erre mást nem tudok mondani csak azt, hogy ízléstől függ

2014. máj. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!