Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan szőrtelenítők...

Mondanátok olyan szőrtelenítőket amitől kb.4 hétig nem nő a szőr?

Figyelt kérdés
Nem akarok epilátort venni, mert hónaj, intim területeken elvileg nem ajánlatos a használata.

2014. máj. 22. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én patronos gyantát használok, mert ezt a legkönnyebb, nekem gyorsan nő a szőröm, 2 hétig tart kábé. Epilátorom is volt, nekem mindenhol szőrbenövéseket okozott, utáltam, ronda lett tőle a bőröm, de annál nem egyformán nőtt a szőröm, szóval gyakrabban kellett epilálni, viszont kevesebb szőrt.

4 hétig akkor leszel sima ha neked lassan nő a szőröd.

2014. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdekes évek óta epilálom a hónaljam, és már az intim területeket is. Gond nélkül.

Én nem bírom a gyantát, már mint hogy magamnak egyszerre lerántsam. Így a lábam kozmetikusom csinálja, 6 hetente 900 ft. Belefér.

2014. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!