Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a cosplay ruhát mennyiért...

Ezt a cosplay ruhát mennyiért csinálnák meg körülbelül? És van varrónő, aki meg is csinálja?

Figyelt kérdés

Az első képkocka (a zöld ruha,nadrág+felső): [link]

Ha igen,akkor milyen méreteket kell megmondani a varrónak?


2014. máj. 24. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem InuYasha ruhát csinált varrónő 3-4 ezerért de az anyagot én vittem.
2014. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm:) Én találtam hozzá olajzöldet,de kissé sötét... Írtam egy varrónőnek,és megkérdeztem mennyiért tudná megvarrani,de még nem válaszolt. A régi ruhák között keresgéltem itthon,találtam is egy nadrágot ami színben is tökéletes lenne,és felpróbálva is jó^^ De hát az nem olajzöld,így hát kerestem hozzá színben hasonló anyagot,de nem jártam sikerrel:/ Nem tudod hogy honnan vehetnék?
2014. máj. 24. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj olcsóbban csak nagykerben juthatnál hozzá de ott meg 10 méter alatt szóba se állnak veled.
2014. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oh...
2014. máj. 25. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!