Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek vigasztalhat...

Fiúk, szerintetek vigasztalhatatlanul ronda vagyok, vagy mi lehet a baj, hogy nem "jövök be" egy fiúnak sem? (176 cm vagyok,46-47 kg. )

Figyelt kérdés
kép: [link]

2014. máj. 24. 21:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Bájos arcod van biztos nem a külsőddel van a gond
2014. máj. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

én dugnálak! Nincs veled semmi baj! :)


nekem jobban tetszenek a nem barna szeműek. ezért nem is tetszel úgy, hogy én komolyat akarjak tőled bármikor.


de amúgy nincs semmi csúnya rajtad. öltözködésed is igényes. nem tudom mit izélsz itt. kizárt, hogy senkinek se essél bele az ízlésébe!

úgyhogy takarodj ismerkedni! :)

2014. máj. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:

Az arcoddal nincs semmi baj. Nekem az öltözködésed is tetszik. De persze a kép az biztos más, mint élőben.

Lehet, hogy a személyiségeddel van baj, mármint nem vagy elég határozott fellépésű.

Bár azt nem hiszem el neked, hogy egy fiúnak se jönnél be.

2014. máj. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:

írj privatba és meglátom mit tehetek ez ügyben :)

18/F

2014. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Az alakodról küldött privát képen NEM te vagy! Így már azt is megkérdőjelezem, hogy a kérdésben magadról tettél!
2014. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál,hogy nem pont a külsőddel lehet a probléma? Amúgy átlagosnak mondanálak.
2014. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
36%
Gyönyörű vagy!
2014. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy ronda...

Amúgy én 162 centi vagyok és 43 kiló...jó az anyagcserém, és sokat mozgok, nem tudok hízni én se...de én már megbarátkoztam vele, neked is ezt kell tenned...a pasik meg ugye később érnek, úgyhogy lehet nem is benned van a hiba...Meg mondjuk elég magas is vagy - vagyis hozzám képest biztosan, és a pasik nem szeretik általában, ha a barátnőjük magasabb náluk...

Amúgy az én szemem is teljesen fekete néha, mégse mondták ÉLŐBEN hogy horror filmből jöttem, lehet ez a kép kicsit előnytelen ilyen szemszögből, de szerintem nincs azzal se baj...van aki pont ezt szereti...


Viszont kedves kérdező a piercengesekről alkotott véleményed nem volt túl kedves...18 furat gazdájaként se érzem úgy, hogy megvetendő lenne a kinézetem...ízlés kérdése, biztos lesz valaki, aki meg pont az olyanokra bukik, mint te...


Én speciel két napja találtam meg a piercing-lelkitársamat, a srácnak ugyanolyan ékszerei vannak illetve voltak, mint nekem, szóval ennek is megvan a maga előnye...Aki meg elfogad téged az el fog fogadni így is...:D

2014. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Olyan Michael Jackson formád van. De nem vészes.
2014. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Alapban nem vagy csúnya szerintem,a szemedben látszik,hogy intelligens vagy,csak van benne valami félelmetes,mintha nem erről a bolygóról származnál...ha azt mondanád földönkívüli vagy,attól kezdve biztosra hinnék bennük...bocs,ha rosszul esett,de legalább őszinte voltam...
2014. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!