Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elfogadhatók a méreteim vagy...

Elfogadhatók a méreteim vagy kövérnek számítok?

Figyelt kérdés

Én igazából nagyon rosszul érzem magam,és hányingerem van magamtól. :(


70 kg vagyok/170 cm 14 éves lány


Mell-87

Derék-74

Csípő-97


M-L felső

27-31 nadrág


Tudom,hogy a "fúújj" kategóriába tartozom,de azon belül is nagyon vészes? :(


2014. máj. 27. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, csak 14 éves vagy, a tested még nagyon sokat fog változni, főleg ha teszel is érte :) Magasabb vagy, mint én, szóval az L méret nem vészes, hidd el. Volt egy osztálytársam anno gimiben, ő alacsonyabb volt nálam (én 165 vagyok) és ő volt 62 kiló, szóval szerintem nem sokban térhetnek el az arányok.

De ha annyira zavar a plusz, tegyél ellene! Kezdj el edzeni valamit, nem kell edzőterembe járni, otthon is tudsz edzeni, menj el kocogni. Figyelj az étrendedre, egyél több zöldséget, gyümit, a gyorskajákat felejtsd el. Igyál vizet, a cukros-édesítős üdítőket, energiaitalt (azt nem is ihatnál mondjuk, de már általánosos gyerekek is isszák sajnos) szintén felejtsd el. Ennyi a titok, sok sikert :)

2014. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Számokból ezt nehéz megmondani, képről jobb lenne..de szerintem van rajtad felesleg, főleg a derekadon meg a csípődön, legalábbis a számok alapján..

Próbálj meg kicsit egészségesebben étkezni és kezdj el sportolni valamit.

2014. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mozgás semmit nem segít rajtam,nem egy számítógép előtt ülő lusta disznó vagyok. Hetente többször járok 1 óra séta+ 30 perc bicikli. Iskolában van tesiórám,hétvégente lovardában vagyok.

Emellett tornásztam is,kb. 2 hónapig,nem javultam semmit.

Utálom az energiaitalt,és az egyéb "menő" sz*rokat.


Abszolút úgy étkezem,mint az átlag ember.

*Tea/víz/rostos Sió

*Szendvics (amihez mindig sok-sok zöldséget eszem)

*Főttkaja

*Joghurtok,müzlik

*Virsli

*Napi egyszer nasi( túrórudi,jóreggelt,Cerbona,piskótatekercs)

*Napi 1x gyümölcs/turmix

Egyátalán nem eszem sokat,de sajnos nem túl jó géneket örököltem. :(


84 kg;90 kg;78 kg(110 kg-ról);100 kg;90 kg; 80 kg


Vér szerinti rokonaim adatai...

Bár mondjuk azt hozzá kell tennem,hogy ezekhez az esetek többségében 175-190 cm társul.

2014. máj. 27. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha genetika, akkor bizony nincs egyszerű dolgod.

A sulis tesiórák... Khhhömmmm. Hát, azok soha nem értek semmit. De tényleg!

A lovaglás ismosít, zsírt nem éget.

A biciklizés nagyon jó, egyik barátnőm azzal rengeteget fogyott. Csak 30 perc kevés belőle. Szerintem, ha biciklizni szeretsz, akkor annak növeld az adagját! Ha mész bicajozni, az legalább egy óra legyen, hetente legalább 3-szor, az tuti siker lenne :)


Viszont nagyon helyes, hogy nem iszol/eszel szemetet! :) (Bár azért nézd meg a rostos Sió összetevőit!) A teát inkább mézzel idd, mint cukorral.

És eleget iszol? Megvan a napi legalább 2,5 liter? Ez is fontos.


Ja, és - ha szereted a citrom ízét - akkor igyál citromos vizet. Rendes citromot facsarj ki, öntsb egy másfél literes üvegbe és öntsd fel vízzel, ez is segít a zsírégetésben.


Remélem, tudtam segíteni. :)

2014. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen egyes.

Ezzel már csak az a gáz,hogy utálok biciklizni,de ha azt mondod siker lesz,akkor megpróbálom rászánni magam,hogy biciklizzek sokat. :D Eddig csak eljutni A-ból B-be dolgok miatt bicikliztem,sajnos a kerekem többre nem is alkalmas :D

Ha lennél oly kedves,és írnál egy üzenetet,lenne még pár kérdésem! :)

2014. máj. 27. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Írtam, de még sosem írtam itt privátot, szóval nem nagyon tudom, hogy megy ez, csak lenyomtam a "privát üzenet"-et, megírtam, utána rányomtam a "ment"-re. Elvileg így elment, ugye?
2014. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szendvicsnél a kenyér helyett ehetnél pl abonettet, a kenyér eléggé szemétnek számít:D
2014. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!