Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha egy fiú epiláto...

Nagyon ciki ha egy fiú epilátort kap ajándékba?

Figyelt kérdés
14 f. vagyok és sajnos a korom ellenére erősen szőrösödök.Eddig borotváltam,de most a szüleimtől kaptam egy epilátort.Már használom,nagyon jó,csak kicsit fura,hogy amikor kérdezik,mit kaptam szülinapomra,kicsit kínos megmondani.

2014. máj. 28. 05:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne megmondani? Mást nem kaptál? Mond a másik ajándékot.

Nem kötelező elárulni.

2014. máj. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi ne borotválja a szörzetét, ettől (is) férfi
2014. máj. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, nekem is van! :) Inkább legyél rá büszke, hogy ilyen jófej szüleid vannak, hogy epilátort vettek neked. :) Én tökre örültem volna ha kapok egy epilátort. :) De aztán végül vettem magamnak, és egyáltalán nem titkolom, hogy epilátort használok. Én mindent szőrtelenítek magamon, van amit az epilátorral, van amit gyantázok. :) Nagyon jó kis gép, szép munkát végez. :)

Amúgy egy csomó fiú/férfi használ epilátort, mert sokkal jobb, és szebb, meg tartósabb eredményt ad, mint a borotválás. Inkább legyél rá büszke, hogy te megadod a módját a szőrtelenítésnek hogy szép legyen a bőröd, és nem csak lekapod borotvával, hogy aztán holnapra már ugyanolyan szúrós legyen.


Te hol/mit szőrtelenítesz vele, és milyen gépet kaptál?


29F

2014. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom pasi létedre mit epilálsz? A lábadat vagy mit? xD Bocsi,nem bántás.
2014. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a lábamat többek közt. Meg a karom, hónaljam, intim részeim is. :) Szóval mindent, ahol szőr van. :)
2014. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most viccelsz, ugye???
2014. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, tényleg ne mondd, hogy epilátort kaptál, hanem mondd el a többi ajándékodat.

De azért, ha elfogadsz egy jó tanácsot, lábat, kart és társait ne szőrtelenítsd, ha nem a fiúknak akarsz tetszeni:D

2014. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Légyszíves magyarázd már el nekem, hogy a szőrtelenítés miként kapcsolódik ahhoz, hogy: "a fiúknak akarsz tetszeni".


Amikor ilyeneket olvasok, hogy "a fiúknak akarsz tetszeni", stb. akkor elgondolkodok, hogy vajon aki ezt írja, miért rögtön ez jutott eszébe? Lehet hogy ő maga az, aki a legfőbb érintett a homoszexuális témában?


Megfordítva: aki meleg létére szőrös, az nem is igazi meleg? Ha kinő a szőre, heteróvá válik?


Szívesen vennék tőled egy logikus magyarázatot, ami kétségeket kizáróan, megszünteti ezt az anomáliát. :)


Ha neked nem szimpatikus egy szőrtelen fiú/férfi, akkor alkalmatlannak érzed magad ennek kulturált kinyilvánítására? Mert elég lett volna annyit mondanod, hogy nem tetszik. De te képtelen vagy ezt így megmondani, és mindenféle mondvacsinált sztereotípia mögé bújsz, amivel saját magadból csinálsz hülyét. Még jó hogy nem tudjuk ki vagy, most rajtad röhögne sok ismerősöd. Egyáltalán milyen nemű vagy?

2014. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki:)

Különleges fiúként ilyet kapni, főleg ennyi idős korban.

Én magamnak vettem 17/L :)


Mindenki magának dönti el, hogy mit epilál, 14 évesen eltudja dönteni.

Én lányként szeretem egy fiún a szőrt: lábon,karon,valakinek az arcszőrzet is jól áll (bár ez nem epilálós téma)

és még a mellkas szőrre sem fújjogok.


Mindenki eltudja dönteni magának, hogy melyik része zavarja ha szőrös.

2014. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!