Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon rég óta a c-thru...

Nagyon rég óta a c-thru emerald-ot (zöldet) használom, de az elmúlt hónapokban sehol nem találok már ilyet. Beszüntették a forgalmazását? Vagy kapható még valahol?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 22:45
 1/2 anonim válasza:
Helló ! Józsi vagyok Miskolcról !! A feleségem is ezt a parfümöt szereti és most karácsonyra nagy nehezen tudtam neki 1 db -ot venni ! De január közepére ígértek nekem több darabot ! Ha még aktuális az igénye tudok segíteni !!! Csak válaszoljon a levélre és vegyük fel a kapcsolatot !!! Boldog Karácsonyi Ünnepeket !!! Józsi
2010. dec. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok, engem is nagyon érdekelne, hogy hol lehet kapni, mert anyukám nagyon szereti ezt a parfümöt, de még interneten sem találom, hogy rendelhessek neki.. Jó lenne egy kis segítség, ha tudtok. Üdv: Vivien
2013. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!