Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondja magát az összes...

Miért mondja magát az összes vékony lány túlsúlyosnak?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja rám,hogy önértékelési zavaros vagyok,meghogy beteg az agyam,meg tök egyszerűen hülye vagyok,meg hasonlók.

Barátnőim 50,54,46,57 kilósak,kb. mind álomalakkal rendelkeznek. Folyton csak azt hallom tőlük "Fogyni akarok" "Nagy a seggem" Dagadt vagyok

Észre se veszik,hogy nekem ez milyen rosszul esik,és elmondják magukat mindenféle dagadtnak,és akkor el se bírom képzelni,mint gondolnak rólam. Nem egyszer vették már az étvágyam ezzekkel a hülyeségekkel.

Amikor pedig tökre berágok,hogy legyenek szívesek,ne előttem beszéljék meg a problémáikat,mert én tényleg dagadt vagyok,és nekem ez tényleg rosszul esik,akkor meg mindenki jön nekem ezzel a kamu dumával,hogy én milyen vékony vagyok.


Mostanában ez a divat,hogy a kilátszik a csontja,meg bikinihidat akar,meg mindenféle hülyeség,és akkor ő akar fogyni,én meg tűrjem,hogy folyton csak hazudnak nekem,és mindig előttem vitatják ezt meg?


2014. jún. 1. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gáz az összes barátod. Én 158 cm vagyok és 44 kg. Szeretnék 55 kg lenni, de nem megy.

Bármilyenek vagyunk azt nem tudjuk elfogadni, mindig mást akarunk mint ami van.

2014. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vékony vagyok és nem mondom magam túlsúlyosnak. Neked ettől most mivel jobb...? Na ugye.

Ne sajnáltasd magad, nem az a bajod, hogy a barátnőid mit csinálnak és mondanak, hanem hogy magaddal nem vagy megelégedve, de nem teszel ellene. Nem csak neked lehet problémád az alkatoddal, nem kell ahhoz elhízottnak lenni, hogy az ember mást akarjon. Vagy fogadd el magad így, vagy pedig emeld fel a valagad és tegyél ellene, mert a rinyálástól még soha senkinek nem lett jobb.

2014. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Komolyan,ilyen bunkó embereket....

Inkább leszek ilyen,mintsem olyan megkeseredett szörnyeteg,mint te!

Nem vagyok féltékeny,csak nem értem,hogy a vékony mért dagadtozza magát!

Dehát ugye ehhez ész kell,ami a túlsúlyoddal együtt nemlétezik ;)

2014. jún. 1. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a második hozzászólóval. Ha annyira nem tetszik hogy ilyen vagy miért nem teszel valamit?
2014. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Aztán mert onnét a gép elől honnét tudjátok,hogy én nem teszek érte semmit? És mi van,ha már fogytam 20 kilót?

És mi van,ha nem is akarok fogyni,mert tetszem magamnak,csak zavar,hogy másokat ezzel sértenek??

És mi van,ha esetleg beteg vagyok,és nem tudok fogyni?

És mi van,ha ilyen a genetikám??


Csak egy picit kéne gondolkodni.


Ez kb. olyan,mint "Megöltem egy kutyát.Nagyon rossz a lelkiismeretem."

A nagyokosok "Szégyeld magad,halj meg..."

És mivan,ha ő mentős,és elütött egy kutyát miközben a te nagymamád mentette meg,aki 2 hete elesett,és agyrázkódása lett?

2014. jún. 1. 19:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Most teljesen magad ellen beszél. Egyszer azt mondod hogy " én tényleg

dagadt vagyok,és nekem ez tényleg

rosszul esik" aztán meg azt hogy te jól érzed magad így.

2014. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem mondtam. Felvetettem pár lehetőséget. Beteg sem vagy,nem is fogytam 20 kg,csak mondtam a lehetőségeket.
2014. jún. 1. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Önsajnáltató Rozika monológját hallhattuk...
2014. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól mert a barátnőid vékonyabbak még lehet problémájuk a testükkel. Szerinted az igazságos,hogy ők ne mondjanak semmit ami zavarja őket (pl. egy kis úszógumi,narancsbőr stb.) mert te rosszul érzed magad miatta. Hidd el ha lefogynál 50 kg-ra akkor is lenne gondod magaddal,mert a nők már csak ilyenek mindig találnak kivetni valót a testükben :)

Amúgy meg ha te így jól érzed magad a bőrödbe,akkor ne foglalkozz senkivel és semmivel ha meg nem, akkor tegyél ellene.

2014. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amiket írtál mind kifogás ,ha akarsz lefogysz ennyire egyszerű bármilyen a genetikád.
2014. jún. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!