Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lányok vélemény a...

Fiatal lányok vélemény a testemröl?

Figyelt kérdés
[link] [link]
2014. jún. 4. 19:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ilyen testem volt 10 évesen. De én lány vagyok. Elég gáz, hogy az én felsőtestem izmosabb, mint a tiéd...
2014. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hatulrol akit esetleg meg erdekel [link]
2014. jún. 4. 20:24
 13/20 anonim ***** válasza:
0 izomzat. Durva.
2014. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Átlagos. Mondjuk nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de tényleg olyan tested van, mint egy 10 évesnek, pedig alapvetően nem szeretem az izmos pasikat.
2014. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Józsi, te vagy az, ugye?
2014. jún. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ki a francot érdekel?

Ez a kinek milyen izmos a teste téma a kisgyerekek, meg a tajparasztok között érdekes csak.

Ha nem érzed így jól magad, akkor kezdj el sportolni, ha meg lusta vagy, akkor így maradsz.

Az a csaj is semmirevaló, akinek ez a legfontosabb. Bár rengeteg jó csajt látok 40 kilós, 0 izomzatú gyerekekkel, szóval kétlem, hogy ez annyira fontos dolog lenne.

2014. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
60 kiló vagyok amugy általában azt vettem észre h tetszem a csajoknak vagyis akik körülettem vannak amugy szoktam futni meg én eszek a legtöbbet a családomban még se tudok izmot nagyon felszedni pedig probálok de mondjuk amióta tornázok erösebb vagyok megy a kézenállás is de nem nagyon látszik meg rajtam, próbálok többet enni fehérjét meg gyümölcsöket,zöldségeket, kenyeret meg nem eszem már 3 hónapja kb. Amugy az a fura h van 1 osztálytársam aki sokkal izmosabb nálam de neki nem megy egy huzódszkodás se mig én lenyomom a 3x10et ugylátszik rajtam sehogy se akar látszódni az izom de majd felteszem ezt a kérdést 1 év mulva és meglátom akkor mit mondatok.
2014. jún. 5. 12:26
 18/20 anonim ***** válasza:

nekem tetszik :) nem ertem, miert gondoljatok h minden pasinak izmosnak kell lennie

20/L

2014. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ha túl fiatal, akkor egyáltalán nem kellene gyúrni, de 15-16éves kortól is módjával, 20felett meg amit bír, ha cél az izmosság. Csak evéssel edzés nélkül nem leszel izmos, erre max a szteroid képes.


Az izmosabb kollega valószínűleg edz és mellé tol tápkieget is akár, így fel lehet szépen tömegelni, de ahogy mint írtad az lesz az eredménye hogy saját súlyos gyakorlatokban lényegében ki van ütve és sztem az állóképessége sem nyerő. Súlyzókat, meg rudakat sokkal könnyebb mozgatni, a gépekről nem beszélve, de felkapaszkodni egy csőre és 10× szabályosan felhúzni magadat na az már jóval nehezebb. Idővel rájössz.

2014. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Na jó...most öregedtem vagy 10 évet...ha erre válaszolok, minimum pedofilnak néznek...


Viszont nekem nem jönnél be, ha a te korosztályodba tartoznék se...Nem kell egy pasinak izmosnak lennie feltétlenül, de én (akit folyton gebéznek) is izmosabb vagyok nálad, sőt hozzád képest még kövér is, és ez gáz...


És nem étkezéssel lehet izmosodni, meg azzal, hogy nem eszel kenyeret...mozogj többet, kosarazz, focizz, vagy valami hasonló...és jó lesz az! :)

2014. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!