Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakja...

Szerintetek milyen az alakja ennek a lánynak? (kép)

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen az alakja? Jó? Rossz? Határeset? Mi a véleményetek?

[link]



2014. jún. 5. 15:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
47%
Fitt, fesh,sportos.
2014. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alakja átlagos, az öltözködése pocsék...
2014. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Női szemmel szép arányos, kerekded idomai vannak. Viszont ezzel az öltözettel a túlságosan hangsúlyozza azokat a vonalakat.
2014. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kissé húsos a hölgy számomra, látom a szemem előtt ahogyan eszi a pörköltet nokedlivel. Sportos vagyok, de a családom imádná. Előnytelen az öltözködése, ekkora pocakot nem kellene mutogatni, inkább a melleit kellene hangsúlyoznia.
2014. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz de azt a hasat nem kellene mutogatni.
2014. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
4es válaszoló ne haragudj de hogy mondhatsz olyat, hogy látod magad előtt ahogy eszi a pörköltet nokedlivel?? Mit tudsz te róla? Igen a képen lévő lány öltözéke valóban nem túl előnyös és néhány kg súlyfelesleg is van rajta ez látszik, de könyörgöm..ha mondjuk így elfogadja ő magát? Valamint miért ítéled meg ismeretlenül? Képzeld nekem is hasonló a hasam kicsit csak több mint 20 kg fogyás után és igen tisztában vagyok azzal hogy van még rajtam pár kg plusz amin dolgozom is. Most akkor ennyi erővel rám is rámnézhetnél és elmondanád ugyanezt miközben mit sem tudsz a háttérről...hihetetlen ez az ítélkezés..
2014. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
határozottan ROSSZ! igénytelen
2014. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon előnytelenül öltözik, kihangsúlyozza azt, amit nem kéne.
2014. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pufók.
2014. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rossz

Kicsit sem jön be, bárhogy nézem

de biztos van akinek tetszik

2014. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!