Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami szer, amitől...

Ágoston Noémi kérdése:

Van valami szer, amitől gyengébb lesz a szőr?

Figyelt kérdés
Mert hiába használok epilátort, nem szedi ki rendesen, utána nem marad sima, és olyan, mintha a hagyma látszana (tehát olyan sötét a helye) és hamar vissza is nő :/ Van valami, ami segítene ezen? Nem olyan krémre gondolok, ami kiszedi, mert olyat használtam, és kb. mint a borotva, erős maradt és másnap visszanőtt, hanem olyanra, amitől esetleg nem nőne olyan gyorsan, vagy csak gyengébb lenne? a lábon ez annyira nem jellemző, viszont a hónaljon nagyon, és idegesít már, mert elég sok módszert próbáltam :/ előre is köszi a segítséget ^^

2014. jún. 6. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen rossz az epilátorod, és eltépi a szőrt, azért ilyen. Cseréld le jobb fajtára, epilátorból a Braun újabb darabjai amik vízben is használhatók a jók. Másfajtát nem nagyon érdemes venni. Vagy megpróbálkozhatnál a gyantázással inkább. Más megoldás nincs.
2014. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
varázslat
2014. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az elsőnek köszönöm, a 2. meg... ha lenne rá lehetőségem, hidd el, már megtettem volna... értelmes válaszokra számítottam, ezért írtam ki a kérdést.
2014. jún. 7. 21:39
 4/4 anonim válasza:

Van Veet szörtelenítő krém tescoban. Használj gyantázó gépet mert az jobban kiszedi és ha sokat használod akkor később lesznek olyan foltok a lábadon ahol egyáltalán nem nől a szőr.

Vagy csináltasd kozmetikussal 2000 forintért mindenhonnan leszedi

2014. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!