Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miss myvip versenyzőkről mi a...

Miss myvip versenyzőkről mi a véleményed? Van kedvenced?

Figyelt kérdés
Igazából furcsállom mennyire ajnározzák a kommentekben egyeseket mikor a következő utcában találok nála szebbet.pl Balogh Vivien se tudom hogy került be meg a Bakó Szilvia se..
2010. jan. 1. 19:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Balogh Viviven pont az ismerősöm. :D Valóban nincs benne semmi extra, átlagos-unalmas szerintem. Ő egyébként valószinűleg úgy került be, hogy szétreklámozta magát. De ez általában így megy. Közel sem a legszebbek kerültek döntőbe, egyszerűen azon múlik minden, hogy mennyire tudod eladni magad.
2010. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen és a legtöbb kép tényleg tiszta photoshop.Vagy ha nem is akkor fotogén az illető, de élőben meg eléggé...hát...érdekes, hogy így fejezzem ki magam.Nem egy ilyet tudok...Meg szerintem ez az egész Miss Myvip tiszta gáz:)
2010. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársnőm szebb :)
2010. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Képen mutatósak, valóságban nem tudom hogy néznek ki de kíváncsi lennék rá
2010. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

fuuh erröl a bako szilviárol láttam nem modelles képeket..háát nemtudom ha azok lettek vna kint tuti nem jut tovább :D (N)

sokkal szebb lányok is voltak ezeknél..

2010. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Hudecz Vivien így képekről amúgy nagyon bejövős számomra:D olyan elbűvölő arca van :D Douong Klaudia se rossz, főleg a teste:D
2010. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Hát az a Bakó tényleg gáz....Nekem a Dorottya a kedvencem(álom.net):)
2010. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hudecz Vivien az egyetlen aki nem úgy néz ki mint valami ostoba műpitsa.
2010. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A Szikora Laura is aranyos, dehát ő még gyerek...
2010. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Ezt érdemes elolvasnotok az egyik miss-myvip döntős Csetneki Csilla itt a gyakorikerdesek.hu-n (egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek__563364-a-miss-myvip-dontosei-kozott-ez-a-csetneki-csilla-komcsi-vagy-mi)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2010. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!