Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak akik nyáron is hófehére...

Vannak akik nyáron is hófehérek maradnak! Mit gondoltok erről? Gáznak találjátok vagy szépnek, és miért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam azon gondolkodni szép-e vagy gáz, mert ez genetikai adottság kinek milyen az alap bőrszíne. A napfény hatására melanin termelődik a feladata, hogy a karos uv sugarzastol megvedje a szervezetunket. De alapvetoen ettol meg a tuls sok uv sugarzas a sotetebb boru embereknel is rakot okoz(hat).

Tehat azt gondolom, ha valaki a borszinetol fuggetlenul tudja, hogy valamennyi napfeny kell (D vitamin kepzodes miatt) a tul sok meg manapsag (vekonyabb ozonreteg stb.) nem biztos, hogy olyan fasza, es emiatt jobban odafigyel arra, hogy ne "barnuljon" akkor az is ok. Ha valaki tesz magasrol az egeszre es imad napon sutkerezni az is ok. En speciel hipofeherszint orokoltem, aminek azert annyira nem orulok, de mar nem erdekel. Ot perc alatt le tudok egni, ha naotejjel kenem magam, akkor olyan ragyas lesz a borom, hogy ihaj...Szoval probalok hofeher maradni, mert baromira faj, ha leegek + tele vagyok anyajeggyel is (es rakos betegekkel a csaladban), de regebben gyerekkent azert nyar vegere en is napbarnitott voltam.


A lenyeg, hogy nekem mindegy ki mennyire barna vagy feher, egyik se gaz!;-)

2014. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok..igazából nekem jobban is tetszik a fehér bőr, szóval nem is nagyon akarok lebarnulni, de nem is szeretem a napot meg a meleget, szóval egyáltalán nem érzek késztetést a napozásra..:D
2014. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lebarnulnék ha lenne rá lehetőségem... Nagyon fehér vagyok, most szerencsére egészséges színes van, de télen sokszor gondolják, hogy beteg vagyok.


Egész nyáron dolgozok, szombat vasárnap van lehetőségem barnulásra, de ezen a nyáron így sem fog összejönni.. Ugyan megyek vízközelbe, de nem lesz időm arra, hogy kifejezetten napozzak. Arról nem is beszélve, hogy elég nehezen barnulok.


Sose éreztem magam emiatt szarul.

2014. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Én inkább sajnálni szoktam azokat akiknek nagyon sötét a bőrük, szerintem nem olyan szép.
2014. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekel.
2014. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fehér bőr gyönyörű... a barna nem igazán. Főleg az a sárgásbarna amit mostanság látni sok fiatalon, az kifejezetten ronda és természetellenes.
2014. jún. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Se nem gáz, se nem semmi. Olyan, és kész. Nincsen tökéletes bőrszín, mind jó :D
2014. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tartom gáznak. Szép a barna és a fehér bőr is (bár tudom, hogy itt az oldalon érthetetlen oknál fogva nagy általánosságban tombol a barna bőr-utálat). Sokkal jobb, ha valaki fehér marad, mintha egész nyáron azzal kínlódik, hogy napozás után vörös, mint a rák.

Én is nagyon fehér bőrű vagyok, de viszonylag hamar lebarnulok.

2014. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!