Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendkívül szőrös a lábam....

Rendkívül szőrös a lábam. Minden nap borotválom, néha 2x is. Nem nagyon szeretek rövidben járni, mert látszik, hogy fekete pöttyös. Most mégis rövidet vettem. Nem nagyon ciki így?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem a borotva a megoldás! Válassz ki 3 napot, amikor hosszú nadrágot viselsz, vagy nem kell elmenned otthonról. Vegyél egy epiláló gépet, és nincs több gondod! Az 2-3 napos borostát már simán kitép. Az elején fájdalmas művelet, de aztán megszokod, megszereted. Én évek óta epilálom, semmit sem érzek, csak kicsit csikiz, még jól is esik.
2014. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy jó epilátor már az 1 napos fél mm-es szőrt is kiszedi. Szóval olyat szerezz be, és nem lesznek ilyen szőrgondjaid.

Mondjuk közelről senki nem bámulja a lábad, szóval nyugodtan kimehetsz így is.

2014. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nekem annyira erős a szőröm,hogy az epilátortól szenvedek,annyira fáj.Nagyon lassan tudom vele csinálni és a teljes lábamon nagyon sokáig tart. A lábujjaimról és lábfejemről szoktam epilálni,4 napig sima,aztán bújnak ki a szőrszálak.
2014. jún. 10. 13:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki is mentem,azért a napon látszik rendesen,hogy milyen pöttyös,de bízok benne,h tényleg nem mindenki ezt figyeli.
2014. jún. 10. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyantáztasd. Pár alkalom után el tudod lesni a technikát is, és kicsit a bőröd is megszokja a dolgot, utána otthon is menni fog, vagy epilátorral is könnyebb lesz.

Ha láthatóan borostás a lábad, az azért nem a legnyerőbb, valaki úgyis kiszúrja, bár azt sem hiszem, hogy egy értelmes ember megszólna érte, max magában konstatálja, hogy nem tökéletes a látvány és kész. :) De csodálom, hogy a bőröd még nem tiltakozik, én egy héten kétszer nem bírom borotvával leszedni, mert csupa seb lesz a lábam, bele se gondolok, milyen szenvedés lehet naponta. :S

2014. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden nap borotválom, néha 2x is.


Nagyon okos dolog...

2014. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!