Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagy a vádlim? 18/L Más...

Túl nagy a vádlim? 18/L Más csajok, nektek mekkora körbemérve?

Figyelt kérdés
Rendszeresen biciklizem, és aerobikra járok. 172magas 63kg-s lány vagyok. A vádlim iszonyú izmos lett a sok mozgástól 41centi körbemérve, nem nagyon ismerek senkit akinek ilyen izmos lenne. Szerintem a fiúk 90%-nak is kisebb. Van még rajtam kívül valaki akinek ilyen problémája van? Így nem szívesen veszem fel a szoknyáimat, bár lehet csak engem zavar. :)

2014. jún. 10. 14:32
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, megnyugtató, hogy inkább kedvelik az emberek, legalábbis az itteniek, a sportosabb vádlit. :) Mondjuk a 26 éves nőci tényleg nyert :) Kérdésem hozzá intézem: Te mit sportolsz? :)
2014. jún. 10. 16:31
 12/38 anonim ***** válasza:
Örülj neki ha sportos és izmos vagy, az izom mindenkinek jól áll, az a csúnya ha valaki zsírdisznó. Szóval örülj neki mert szexi tud lenni egy szép formás vádli.
2014. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
nem értem miért baj, ha formás a vádlid... :/
2014. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Nekem 39, én is utálom, pláne hogy a bokám meg elég vékony. Én úgy vettem észre magassarkúban (akár 5 centisben is) sokkal jobban néz ki. Laposban mintha még szélesebb lenne. Mindenhol azt szokták írni hogy ne a problémás résznél érjen véget a ruha mert csak kihangsúlyozza, hát én pont úgy látom hogy a 3/4-es leggings is vékonyabbnak mutatja.
2014. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Én 171 cm magas vagyok, és nekem 43 cm körbe a vádlim. Nagy, de én szeretem, elég jó formája van a tánctól. :) Jobban tetszik, mintha kb 30 centis lenne.

27/L

2014. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Úgy látszik teljesen egyénileg változó, hogy ki milyennek látja a sajátját. Örülök, hogy nem csak Én vagyok az egyetlen akinek ilyen nagyra nőtt a "gombóc" az alsó lábszárán. :)) Illetve köszönöm a tippeket. :)
2014. jún. 10. 19:13
 17/38 anonim ***** válasza:
én 10 évig kosaraztam, most trx, kettlebell edzésekre járok és kick-box-ra
2014. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, veled nem kekeckednék :))
2014. jún. 10. 23:22
 19/38 anonim ***** válasza:

Én atlétikázom, pontosabban futok, ha meg nincs edzés, akk bicajozom. nekem is eléggé megizmosodott a vádlim, de valóban kell hozzá genetika is. 12 évesen kezdtem sportolni, akkor 34cm volt, mostmár 37cm. De ha befeszítem, akkor eléggé kidudorodik az izmom, akkor már 39cm.

Én túl fiusnak tartom, mert pont úgy néz ki mint bátyámé. Bár többen medicsérétk már, azért én sem mutatkozom olyan magabiztosan szoknyában. 17/L

2014. jún. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Az izmos női vádli szép. Pont.
2014. jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!