Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges a ruhatisztítás a...

Lehetséges a ruhatisztítás a kosztümkabátom esetében? Szegeden esetleg van ruhatisztító, ahol elvállalnák?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltam egy ismerősömnél, akiről tudni kell, hogy négy macskát és három nagy kutyát tart lakáson belül. Ebből kifolyólag minden borítva van állatszőrben. Van egy igen szép kosztümkabátom, ami sajnos eléggé megjárta azt a néhány napot, rengeteg macskaszőrt és piszkot összeszedett, rémálom, ahogy kinéz. Sajnos, korábbi tapasztalataim alapján, nem igen találtam biztos megoldást rá, hogy az állatszőrt teljesen, vagy legalább azt megközelítve eltávolítsam a ruháimból.


Ezt egy professzionális tisztítóban elvállalnák? Valamint, ha igen, Szegeden valaki tud ilyen ruhatisztítót? Esetleg, ha valakinek van tapasztalata ilyesmiben, mennyibe kerül egy ilyen tisztítás?



2014. jún. 10. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik ruhatisztító vállalja.

De előtte próbáld meg széles cellux ragasztóval leszedni. Szöszök, hajszál, macskaszőr ellen a legjobb módszerem. :D Utána már kimoshatod - már ha nem csak vegytisztítható persze.

2014. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!