Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a combom, mit tegyek...

Szőrös a combom, mit tegyek hogy ne legyek vaddisznó 10 év múlva?

Figyelt kérdés

Elég hosszú 1 cm-es szőrszálak vannak a combomon, igaz hogy szőkék de ahelyett hogy lelapulnának még ráadásul szanaszét állnak, a barátom is mondta hogy szedjem le mert nem szép. Szerintem is undorító, de anyám nem engedi, és a kozmetikusoktól is azt hallottam, hogy kb senki se szőrteleníti a combját és hogy nem szabad.

Tudom hogy ez nem igaz!

De viszont azt sem szeretném hogy olyan erős legyen a szőr a combomon mint a lábszáramon...egy idő után úgy fog szúrni mint egy sörte...a lábszáramat nem borotválom csak nagyon ritkán(epilálni szoktam) de azért érezhetően erősödött az évek során. Gondolkodtam a lézeres szőrtelenítésen de leszek vagy 25 éves mire megkeresem rá a pénzt és nem is biztos h használ :/ nyáron nem merek rövidgatyába emberek közé menni mert ég a pofámról a bőr -.-

Szerintetek milyen módszert próbáljak ki?

22/L



2014. jún. 11. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

"de anyám nem engedi"


Elírtad azt a 22-t, ugye? Inkább 12.

2014. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jó, tudom, hülyeség...de olyan elrettentő példákat tud felhozni hogy az nemigaz.... :D

Hogy XY azért hagyta el a feleségét mert már úgy szúrt a nő combja amikor nőtt a szőr hogy nem lehetett vele szexelni mert olyan volt mint a sörte...(mint a férfiak arca) hárt azt én se kívánnám senkinek :/ Már az is zavar ha a barátom borostásan megölel, úgy szúr hogy rendesen fáj...nem hiányzik hogy a combom olyan legyen...a lábszáram mind1, az más :)

2014. jún. 11. 16:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy szúrjon, akkor tövestől kell eltávolítani. A legjobb a gyanta. Én pont most gyantáztam le, kb 10 perc az egész, még csak nem is fáj különösebben, mert nekem sem extra erős ott a szőr (de azért látható). Most, hogy itt a forróság, short-ot meg rövid szoknyát hordva nem mutat jól a combszőr. A gyantázás ráadásul elég sokáig kitart... pár hétig legalább. Alapból én sem szedem le, csak ilyenkor, amikor nem fedi semmi.
2014. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha borotválod sem lesz erősebb a szőröd, hiszen csak levágod, majd ugyanúgy visszanő... Az epilátor/gyanta pedig tövestől tépi ki ami miatt gyengül a szőrzet, és van ahol egy idő után már vissza sem nő.
2014. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
31%
járt kozmetikushoz cukorgyantára! sokkal elviselhetobb mint a rendes gyanta es tovabb marad sima a labad...en most csinaltattam meg eloszor a combomon (nekem is szoke volt de zavart) és teljesen sima 2 hét utan is
2014. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gyantázás nagyon jól szőrtelenít amellett, h fájdalmas. De hát a szépségért meg kell szenvedni. :)
2014. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A gyanta is ugyanúgy gyökerestül szedi ki a szőrt, mint a cukorgyanta, így biztos, hogy nem tartósabb a cukorgyanta (ugyan mégis mitől lenne az?!). És a sima sem fájdalmas, maximum kellemetlen arra a tizedmásodpercre, amíg lerántod a papírt.
2014. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hacsak nem változtatsz a hormonjaidon valami gyógyszerrel, akkor kizárt, hogy erősebbek legyenek a szőreid (szőrtelenítéstől nem lehet erősebb)!!


nem is értem mit problémázol ilyen buta ürügyekkel...

ha neked így szőrösen nem jó, akkor gyanta vagy epilátor, szia!

2014. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

anyád h. lye meg te is ha elhiszed neki azt a hülyeséget amit mondott.

Ráadásul még anyámasszonykatonája is vagy.

Azért nem fog veled szexelni senki, mert szőrös vagy.

2014. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
hormon zavar.szôrôs fajta vagy.csak tôbb.lesz
2014. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!