Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor ciki már az ha a férfina...

Mikor ciki már az ha a férfinak szőrös a lába? Meddig nem ciki?

Figyelt kérdés

Mondjuk... egy természetes folyamat része, de akkoris... vannak férfiak akiknek a szőrszálaik "leégnek", szinte egybeolvadnak a lábbal és nem látszanak... Olyat szeretnék én is.


Egész életemben (nem viccelek) azért nem húztam rövidnadrágot, mert szerintem túl szőrös a lábam és fehér... holott ami érthető, ha alig látta a nap egész életében. Szóval szerintem nem szép, nem szexi, csúnya...


[link]

[link]

[link]

[link]


Nektek mi a véleményetek?

Szőrtelenítsem? Járjak szoliba? Használjak önbarnítő krémet?

Vagy egyszerűeb húzzak rövidnadrágot a b*sszak belé?


17/F



2014. jún. 11. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
A férfi lába szőrős.
2014. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De nem mindenkinek egyformán...

Nézd például ezt a képet:

[link]

2014. jún. 11. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
önbarnító? szoli? csak menj ki a napra, egyáltalán nem gáz!
2014. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Én azt javaslom, hogy húzz rövidnadrágot és szard le..igen, szőrös, mivel férfi vagy. Ez teljesen normális és egyáltalán nem csúnya.


24N

2014. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amit kommentbe linkeltél az undorito! A.te lábad viszont nagyon jó! Férfi vagy,csomó pasinak ugyanilyen és imádom :) :D vegyél rövidnadrágot! :D!!!
2014. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

Tökéletes a lábad, nem tudom mit akarsz. Járj rövid nadrágban, barnulsz tőle. Szerintem az a csúnya, ha egy fiúnak nincs szőr a lábán. Ezt a szőrtelentést hagyjátok meg nekünk, lányoknak.

18/L

2014. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Pfuj, a szőrtelen férfi láb olyan b*zis XD

A tiéd egyébként pont jó. Színre is, bár nem láttam a tested többi részét, így nem lehet megállapítani, mennyire üt el.

2014. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Tudom, a te korosztályodban már a férfiak is ilyen elcseszett divatb**zik, de ne szőrtelenítse már a lábát egy pasi... szvsz gusztustalan. Persze ha a csajodnak ez minden vágya, újragondolhatod, de szerintem ne erőltesd. Őszintén kiröhögném a pasimat, ha megtudnám, hogy szoliba jár, vagy önbarnítóval mázolja magát narancssárgára. :D

Nyugodtan húzz rövidgagyát, menj ki a napra, strandolj, focizz a haverokkal vagy bármi, és majd lebarnul. És örülj, hogy a férfiaknál még nem kötelező a teljes csupaszság, rengeteg idő, pénz és szenvedés. :D

2014. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ennél szőrösebb lábbal is hordanak rövidnadrágot, senkit sem zavar, tök természetes. Férfiból vagy, nincs ezzel semmi baj.

Persze más kérdés, ha téged tényleg zavar, nyugodtan leszedheted.

2014. jún. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Semmi baj a szőrrel,de ha zavar nyírd rövidebbre.Akkor is szőrös,de nem annyira.
2014. jún. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!