Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltem az Yves Rocher-tól,...

Rendeltem az Yves Rocher-tól, valaki el tudja mondani, mire számíthatok a házhozszállítással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma este rendeltem (06.11) ami azt jelenti, hogy holnap reggel (06.12) dolgozzák fel, a kiszállítás pedig 5-7 munkanapon belül történik, 8-17 óráig. Kiszámoljam, melyik napok az esedékesek, és egész nap várjam a csomagot? Még sosem rendeltem sehonnan, valaki fel tud világosítani, hogy működik az ilyesmi? :)
2014. jún. 11. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel este rendelted meg, így igen, csak másnap fogják feldolgozni és onnantól számolhatsz 5-7 napot. Van ahol szólnak előre, hogy küldik a csomagot (telefon, sms, email - nekem telefonon kívül eddig már mindegyik volt). Tapasztalat alapján írom, hogy volt olyan, mikor senki sem tudta itthon átvenni a csomagot, akkor kaptunk egy értesítőt, hogy járt itt a futár és legközelebb ekkor és ekkor jön. Ha postaszolgálat hozza, akkor pedig általában a postára viszik vissza ha nem veszik át, x napig megőrzik.

Érdemes kiszámolni, de mivel nincs konkrét időpont megadva, így gondolom értesítenek azért majd előtte. Legkorábban szerintem 18-án érkezik meg, mivel hétvége is van közben.


A válaszaim nem teljesen biztosak, az a baj, hogy ez cégenként és kézbesítési módonként más. Próbáltam összefoglalni saját tapasztalataimat, remélem érthetően fogalmaztam :)

2014. jún. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát nagyon örülnék ha nekem is idecsörögnének előtte! :)
2014. jún. 13. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!