Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Unokahúgom 13. születésnapjára...

Unokahúgom 13. születésnapjára milyen parfümöt vegyek? Melyik márkát és típust szeretik a kamasz lányok? (pl: B. U. Wild)

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb, ha elvinnéd egy parfümériába és együtt választanátok ki. Úgy tuti nem nyúlsz mellé és jó program is.
2014. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A cukrosakat szeretik pl Pink Sugar, de tényleg vidd el magaddal...
2014. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Playboy
2014. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

B.U. Fancy Cinderella

Britney Spears - Fantasy

Harajuku Lovers Love (Gwen Stefani)

Viva La Juicy (Juicy Couture)

Moschino- Funny

Escada - bármelyik parfümje, mind édes, kedves, nyárias

2014. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Pink sugar
2014. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kamaszlány és kamaszlány között is van ízlésbeli különbség. Hiába szereti sok a pink sugart, én konkrétan akkor is hányingert kaptam volna tőle. Ha nem tudod, hogy biztosan szereti-e, nem ajánlom, ez egy nagyon megosztó illat és ahhoz azért elég drága, hogy aztán ne is használja, plusz neki se jó érzés egy olyan ajándékot kapni, amit utána nem használ ki.

A túl erős illatokat hanyagold, a legtöbb fiatal lány inkább a gyümölcsös, frissebb illatokat szereti és jobban is áll nekik, mint egy tömény pacsuli. Esetleg kérdezd meg az anyukáját, hogy mit használ, vagy milyet szeretne, talán jobb kiindulási pont. De a B.U. szerintem egész jó, esetleg Mel Merio, Puma, Mexx, ha kicsit többet is rászánsz, érdemes az Escada illatokat megnézni.

2014. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyén függő. Mindenki édeset javasol inkább, hát, például az én húgomat azzal meg a világból ki lehet kergetni, csak friss és citrusos illatokat szeret.

Ha nem vagy biztos abban, milyen az ízlése, válasszatok együtt, vagy óvatosan puhatold ki, mit szeret.

2014. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én egy 13 éves lánynak nem parfümöt vennék, legfeljebb kiegészítésként, hanem valami értékesebb ajándékot, egy könyvet például.Nem lenne baj, ha megvennéd, nem tudom, merrefelé laksz, de Pesten mindegyik könyvesboltban megtalálható: Márai Sándor Füveskönyve. Ilyen koromban én nagyban gyűjtöttem, kiírtam az idézeteket, a jó mondásokat, és ez a könyv Márai legjobb gondolatait tartalmazza, amit megért már egy 13 éves lány.Ez lenne a legjobb ajándék, és hozzá vehetsz kiegészítésként valami kölnit, vagy amit gondolsz, de egy könyv, vagy egy értékesebb cd, vagy dvd, persze nem lövöldözős filmekkel,hanem amiből tanulhat, valami régi jó film, amit ismernie kellene, ilyesmit gondolok ajándéknak.
2014. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!