Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá anyát, hogy...

Hogy vehetném rá anyát, hogy vigyen el kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Most nyaron toltom a 14et, tavaly nyar ota kerem anyukamat, hogy vogyen el kozmetikushoz, mert nagyon nem tetszik a szemöldököm, zeljesen fekete, formátlan, nem is ugyanolyan. Ma este elohoztam neki, es elkezdett velem ordibalni, hogy neki az mekkora szegyen lenne a kozmetikusnal hogy odavisz 13evesen, es hogy ne k****djak el, es elkezdte tepni a hajam... Mivel gyozzem meg? :( Emiatt nagyon nem erzem magam szepnek...

2014. jún. 12. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Így is biztosan nagyon szép vagy. De ha nagyon zavar, akkor próbáld meg magadnak kiszedni. Csak nagyon vigyázz, hogy ne tépj rossz helyen túl sokat. Tuti van fent neten is segítség hozzá! Persze ez a színére nem megoldás, de ha ki van szedve, az már nem fog zavarni...VAGY kérd meg anyukádat, hogyha nem akar elvinni, legalább csinálja meg neked.(nekem volt, hogy anyukám csinálta, amikor még nem akarta, hogy kozmetikushoz menjek)
2014. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
varj egy kicsit! en szedem, csak nem vagyok bent profi, ezert nagyon bena.. :( emiatt akarok kozmetikust. anya azt mondja o nem szedi ki mert maset nem tudja es elrontja
2014. jún. 12. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:

De miért kell, hogy anyukád elvigyen?

Nem kötelező ám bent állnia és néznie, ahogy a kozmetikus dolgozik rajtad. Neked meg van lábad, szóval gondolom el tudsz gyalogolni a kozmetikusig. Erre még az sem lehet kifogás, ha falun laksz, mert szerintem nincs olyan hely, ahol legalább 1 ember ne foglalkozna otthon műkörömépítéssel/fodrászattal/kozmetikával.

2014. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aztan en honnan szerezzek egy jo kozmetikust? :) anya tudja ki jo..
2014. jún. 12. 23:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnők, internet. Nem hiszem el, hogy csak anyukádtól szoktál tájékozódni.
2014. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezed lány osztálytársaid kihez járnak, vagy ismernek e itt a faudban/városodban jó kozmetikust, aztán a barátnőddel elmentek.
2014. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akármelyik kozmetikus képes kiszedni egy szemöldököt, menj el magad, nem drága.
2014. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!