Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben a hasban...

Szerintetek ebben a hasban hogyan mutatna a köldök piercing?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon szeretnék egy köldök piercinget, de nem tudom, jól mutatna-e rajtam. Ez így okés, vagy inkább kezdjek el edzeni, és majd akkor csináltassak, ha majd szép izmos lesz a hasam? Előre is köszi a válaszokat. :)



2014. jún. 14. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó így a hasad, nem kell, hogy izmos legyen.
2014. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki, teljesen szépen mutatna a köldökpiercing benne. Nekem is van.
2014. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
A hasaddal semmi gond, de a köldökpiercing semmiképp nem szép senkin sem. Főleg ha majd be is gyullad és vörös lesz egész nyáron tőle.
2014. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jól mutatna, nekem is kb. ilyen volt, amikor csináltattam.

#3: Nem feltétlenül gyullad be... Az enyémnek az ég világon semmi baja nem volt, és most sincs.

2014. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól állna a hasadban, kb az enyém is így néz ki és nekem is van. :) De szerintem semmiképp se most csináltasd. Lehet hogy van akinek "nem gyullad be", de szúrás után minimum egy hónapig piros lesz és nem érheti víz. Az meg nem lenne túl kellemes ha egész nyáron a vizet kéne kerülnöd, ráadásul az izzadás sem tesz jót neki. Az enyém 4 hónapig gyógyult..
2014. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!