Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen arcszőrzetet ajánlanáto...

Milyen arcszőrzetet ajánlanátok (csajok, lányok)?

Figyelt kérdés

Nagy az orom és ezért gondoltam arc szőrzetre, de milyen fazon tetszik nektek csajok? Pl.: bajusz, szakáll, körszakáll stb..

Képet is linkelhettek hogy melyik fazon vonzóbb vagy éppen egyik sem?


22F



2014. jún. 14. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Sima borosta pl., vagy egy kis kecskeszakáll..csaj bajusz ne legyen, az semmilyen formában nem tetszik.


24N

2014. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Új szerelmem. :D

2014. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Körszakáll vagy borosta, a kecskeszakáll is tetszik nekem, de ha nagy az orrod, az csak kiemelné.

A sima bajusz senkinek nem áll jól. Legaábbis én még nem láttam olyan férfit, akin jól nézett volna ki :D


24/L

2014. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
semmilyen... ááá... csúnya!
2014. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
KECSKESZAKALL EMBEREK???????? FUJ!! Annal undoritobb a vilagon nincs csak a szoros honalj. Szerintem borosta
2014. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmilyen, legalábbis nekem az jön be:)
2014. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen. :)
2015. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!