Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most melyik a valódi? (bőv lent)

Most melyik a valódi? (bőv lent)

Figyelt kérdés
A tükörben látod a hiteles képed vagy a fényképen?? Mert ha tükörből fényképezek a tükörben máskép néz ki mint a fenyképen. Most melyik????? Értelmes válaszokat!! tényleg érdekel!!

2014. jún. 15. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt már én is észrevettem :)

Szerintem a fénykép az "igazi".

2014. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Totál más mint a tükörben:( Miért látszik így?:((((
2014. jún. 15. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt én sem érteem :((

jó, tükörben más, mert tükrözött a kép.... ja nem! megtükrözöm a képet, és ugyanolyan jó marad. a tükör varázslatos!!

2014. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a tükörben látott kép esetén az agy kiegészíti, módosítja valamennyire a látott képet. Ráadásul mozgathatod a szemedet úgy, hogy olyan szögből lásd magad, ami a leginkább tetszik, leginkább kellemes a számodra.

A fénykép egy álló, megváltoztathatatlan állapot. Ott nem tudsz már korrigálni.

2014. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de a képek is sokat csalnak szerintem,mert ha máshogy tartod a géped,akkor az arckép lehet pufi is:)vagy nagyon hosszúkás fej.Nekem nem vastag az arcom de némely képeknél igen:D
2014. jún. 15. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

tükörben 3D

képen 2D

2014. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Adapter007 válasza:

Sziasztok:


előfordulhat, hogy egyikben sem. Mivel mind a tükör, mind a fényképezőgép objektívje képes torzítani. Ezt nagyon sok tényező befolyásolja, nem kezdem felsorolni. Az olcsó tükrök java része torzít, a bevásárló központokban olyan tükrök vannak, amik direkt! slankítanak. A fényképezőgép objektívje pedig látószögtől, gyártási technológiától függően torzít, így vagy úgy...


Szóval hiteles (hiteleshez közeli) leképzést borzasztó nehéz összehozni. Inkább egy tűpontos 3D szcanner és 3D nyomtató a hitelesség kulcsa :)

2014. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!