Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves szolis izmos srác...

17 éves szolis izmos srác vagyok szedetem a szemöldököm, testszőrzetem egyáltalán nincs, ez a lányoknak mennyire jön be?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%

Nekem tetszik, hogy igényes vagy. Nyilván van aki ezt nagyon ehm..."langyi" stílusnak tartja, de szerintem egyáltalán nem baj, ha valaki ad a külsejére (legyen az fiú, vagy lány). Szóval, nekem bejön! :)

18/L

2014. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát nekem a hideg futkosna a hátamon ha tudnám, hogy a srác szedi a szemöldökét.. Attól semmivel sem lesz ápoltabb vagy igényesebb ha ennyire nőies.
2014. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egyaltalan nem jon be. Nekem jobban tetszik, ha egy fiunak nagyon vilagos, szinte hofeher bore van, hozza, sotet, hosszu haj es jobban tetszik, ha ferfias, tehat, ha van borostaja, szakalla.:)
2014. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez már túlzás...én szeretem a szőrös férfilábat...meg a szexpázsitot (mellszőrzet). Persze módjával. A szolizott pasiktól meg a hányinger kerülget.

18/L

2014. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Jaj tényleg. A borostát és a szakállat imádom :)
2014. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egyáltalán nem jön be. Inkább a világos bőrt szeretem, a nem túl izmos, inkább átlagos testalkatot és egy férfi legyen szőrös valamennyire.
2014. jún. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem veszem figyelembe a korodat, akkor a "szolis"-nál megbuktál nálam.

26N

2014. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Rosszul vagyok a metroszexuális pasiktól...a férfi legyen férfias - nem feltétlen izmos, de ez már nagyon sok...A testszőrzet eltávolítás még oké, de a szoli és a szemöldök szedés - fúúj...

Még ha nő lennél, de így...

2014. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szerintem egy fiunal a szolizas nagyon gaz . A szemoldokszedes tulzas , szamomra az az elfogadhato ha csak egy ferfi kozeputt szedi a szenoldoket hogy ne legyen boszis . A teljes csupaszsag visszataszito szerintem , a kez es a lab legyen szoros a tobbi ne . A borostaert enis odavagyok .
2014. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
9%
nincs ezzel semmibaj...biztos nem te vagy az egyetlen..:)
2014. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!