Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megcsinálják vajon a sarumat?

Megcsinálják vajon a sarumat?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron vettem a Deichmannba egy sarut, amin sok kis gyöngy meg ilyen kapcsos kövek vannak. Sajnos néhány kő már leesett. Kapcsos is, meg az elején damillal felfűzött gyöngyökből is. Szerintetek ha bevinném javíttatni, megcsinálnák? Vagy ilyennel nem foglalkoznának?

2014. jún. 16. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyennek nem fognak foglalkozni, főleg, hogy egyéves saruról van szó. Vegyél egy másikat!
2014. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, egyébként semmi hibája nincsen, annyira nem volt olcsó, hogy egyből ki is dobjam... és elvileg még érvényes a garancia rá!
2014. jún. 16. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:

A garancia anyag meg gyári hibákra vonatkozik.

Értem ezt úgy, hogy ha rendeltetésszerűen használod, mégis trapára megy, akkor mehetsz reklamálni. Ha varrott és elszakad a cérna, ha elenged a ragasztás vagy ha szétnyúlik/elkopik a bőr/műbőr, mert gyártásnál sérült az anyag, akkor érvényes a garancia.


Egyébként 2 évig érvényes a garancia, ha az első félévben viszed vissza, akkor felajánlják a javítást, kedvezményt adnak, kicserélik (ha használhatatlanná vált) és csak legutolsó esetben adják vissza a vételárat; vita esetén pedig a bolt állja a bevizsgálás költségeit. A további másfél évben is a fentieket ajánlják fel, de ha vita alakul ki, akkor a bevizsgálás költségeit a vevőnek kell állnia.


Néhány gyönggyel meg kővel nem fognak foglalkozni, ez olyan, mint amikor valaki elhagyja a magassarkú cipő sarkáról azt a műanyag bisz-baszt (nem tudom, mi a neve). Ezek csak tartozékai a lábbelinek, arra a garancia nem vonatkozik.

2014. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Cipőkre nem fél év a garancia? Amúgy cipészhez elviheted, megkérdezed mennyiért csinálja meg, aztán vagy megcsináltatod vagy nem.
2014. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4. válaszoló

Tavaly még 2 év volt, most már lehet, hogy nem annyi :/

2014. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek, hogy az ilyen sarukat általában 1 szezonra szokták tervezni.

Az hogy nem volt olcsó, kinek mi a lélektani határa.

Nekem van egy Marco Tozzi gladiátorszandálom a RENO-ból, idén lesz 3 éves, full bőr az egész és nagyon jól bírja a gyűrődést, igaz nem is volt olcsó, de manapság ha több évre szeretnél egy jó lábbelit, akkor 10 ezer felett kezdődik az ára (én nem tartom olcsónak, de legalább tartós).

Ezek a Deichmannos 4-5-8 ezres cipellők meg szerintem drágának számítanak, ha azt nézed, hogy pár hónap után tönkremennek (azért a szezont általában kihúzzák).

2014. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Cipész sajnos nem tud vele mit csinálni, mert egy sarkat könnyű lecserélni a cipőn, de honnan szedjek ugyanilyen gyöngyöt meg követ, érted. Tudom én, hogy nem nagyon tartósak ezek a cipők, csak sajnálom, mert nagyon tetszik és ahhoz képest nem használtam sokat, mégis lejöttek róla. :/
2014. jún. 16. 17:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ki akarnád dobni, ide vele. Komolyan. Egy jelképes összegért, (pl. 500 Ft) + postaköltség, megveszem. Nem sok pénz, de mégis jobb mint ha kidobnád.
2014. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor is ha nem is jó rád? Hiszen nem is írtam méretet... :) Na mindegy, pont ez a lényeg egyébként, hogy nem akarok megválni tőle!
2014. jún. 17. 10:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem jó rám, ugyanis egy hülye férfi vagyok, akinek az a mániája, hogy női cipőket gyűjt. :D
2014. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!