Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szexi ha egy...

Szerintetek szexi ha egy lánynak van mükörme? És lehet pillanatragasztóval csinálni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lehetne leszedni? Fájna ? Csajok próbáltátok már? :)
2014. jún. 17. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

10 - Ahhoz képest, h nem divat a "műkarom", a sok műkörmös ismerősöm nagyon jól megél ebből a szakmából! (napi 10 kuncsaft, ha nem több) :D

A műkörömből is vannak olyanok, amik természetes hatásúak, nem vehető észre, h nem saját. Persze a "saskarom" szerű műkörmöket én is undorítónak tartom!

2014. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

utolsó: igen, azokra mondják, hogy észre se venni:D


amúgy nem abból élnek meg, hogy pl. géllakkot raknak fel meg ilyesmi? én nagyon sok emberrel találkozom munkám során (bp, multi), de SOHA sem láttam műkörmöt, biztos mert észrevétlen, igaz?:) Nem.


Max vidéken tudom elképzelni, hogy divat az ilyesmi. Mondjuk egy jó kis Pest megyei faluban.

2014. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Leggyakoribb a francia kocka köröm és a hegyes. Utóbbit sose tetetnék fel, elsőn pedig nem látszik, hogy mű.
2014. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
azért látszik...
2014. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk én pont városi proli pisákra következtetek a műkörmökből, nem éppen vidékiekre.
2014. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

a műköröm ronda...


21f

2014. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%
11 - Faluban általában falusi munkát is végeznek (ültetés, kapálás stb), amire felesleges a műköröm, míg városban.... :) De szerintem ne menjünk bele származási helyeknek a kritizálásába, mert ennek semmi köze a kérdésnek!
2014. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
Nekem gél lakkos műkörmöm van, de nagyon rövid, olyan mintha a sajátom lenne kilakkozva.... Szóval nem minden műköröm ronda.
2014. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a műköröm szóról sokaknak a cifra, csillámporos, méteres csodák ugranak be, nem véletlenül. Ezek annyira szembetűnőek, hogy mindenkiben nyomot hagynak. Viszont egy ízléses, természetes francia köröm, vagy egy szép géllakk kiemeli egy nő szépségét és hihetetlenül igényes megjelenést kölcsönöz. A stílus pedig szexi :)
2014. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztóval ne próbálkozz szerintem, az valószínűleg nem lesz szexi. Menj el egy körmös szakemberhez, aki szépen megcsinálja, ő le is tudja szedni, ha majd lenő. Elsőre érdemes lehet géllakkal próbálkoznod, az is nagyon szép. Ha nem engedheted meg magadnak, és azért akartál pillanatragasztóval kísérletezni, akkor vegyél valamilyen kupont, kezdetnek jó lehet.
2014. aug. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!