Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Neked jól áll a borosta, vagy...

Neked jól áll a borosta, vagy a hosszabb arcszőrzet? Nagyon más olyankor az arcod, mint borotváltan?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert láttam már olyat, akinek már egy kis borostától hatalmas lesz a differencia a csupasz arcához képest. Mintha egy tök más ember lenne.
2014. jún. 18. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,rajtam kb 5 évet öregít,ami sokat számít ha nincs erőteljes csontozatod,és férfias arcod.
2014. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem nem állna jól. 19/L
2014. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden jól áll :-D
2014. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyám szerint jól áll a bajusz, de én inkább legyantázom rendszeresen. XD


Amúgy a páromon vettem észre, hogy ha picit szőrösebb, van szakálla, sokkal férfiasabb. De ha megborotválkozik, akkor annyira baba arcú lesz, hogy nem néz ki 18-nak sem, nem hogy 23-nak. Szóval igen, neki is nagyon más.


21N

2014. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahha, szerintem nekem jól áll, de én csak az ilyen 1-2 naposat szeretem, amikor még smirglis :)
2014. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyszer a bátyám tök csupaszra leborotválta, és elkérték az igazolványát, mert nem hitték el, hogy elmúlt már 18 (amúgy 22 éves)

azóta inkább csak levágja, és nem borotválja le teljesen :D

2014. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátomnak nagyon jól áll. Anélkül nagyon kisfiús, pedig nincs babaarca (elég vastag a szemöldöke, és az orra is nagy - utóbbi a gyengém *.*). Már évek óta van szakálla és barkója, mindig mondogattam neki, hogy egyszer szedje le, mert már nem emlékszem, hogy néz ki nélküle :) Amikor teljesen megborotválkozott, alig ismertem rá. Gyerekes volt, és szakáll nélkül olyan kis fura álla volt. Szakállal arányosabb az arca.
2014. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!