Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik neked Paris Hilton...

Tetszik neked Paris Hilton Can Can parfümje?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a parfümöt tőle, de megnéztem és láttam hogy ez is Virágos-gyümölcsös. Ami a kedvencem, mindenhol-mindenféle parfümben azt keresem.

Paristől ez van nekem most: Paris Hilton Paris Hilton. -->

[link]


Szerintem bizti a Can Can is nagyon jó lehet. De ha lehetőséged van akkor szagold meg mindkettőt. Csak ajánlani tudom.

2010. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem Can Can van. Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy nektek tetszik-e. Én belezúgtam :D

Köszi amúgy. Ha annak is úgy tetszik az illata mint ennek, akkor tuti az lesz a következő parfümöm :)

2010. jan. 5. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
és sokűig megmarad?én ia gondolkodom rajta, ez mennyibe került?
2010. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Karácsonyra kértem a barátomtól. 30 ml-s azthiszem 5000 körül van de 3000-ért vette akciósan.

Kb. nekem a 30 ml-sek 4 hónapig tartanak ki.

2010. jan. 23. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

én még nem vettem, de szerintem nem is fogok. nekem nem telik ilyen drága parfümökre :(

de ha lesz alkalmam akkor majd megszagolom :)

2010. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

úgy értettem haz illata meddig mard meg?

am.köszi:)

2010. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!