Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Biztos nem vagyok szép ugye?

Biztos nem vagyok szép ugye?

Figyelt kérdés

Általános iskolás koromban nagyon ronda voltam, TÉNYLEG! Mindenki megmondta, tök jogosan:) Sose éreztem szépnek magam, meg na egyszerűen tisztába voltam azzal, hogy ronda vagyok kész ennyi..!:D Utána változtattam a hajamon, kicsit jobb volt a helyzet, de még mindig nem.. új suliba mentem, ott is sokszor megkaptam, hogy hogy nézek ki rengeteget bántottak a külsőm miatt (bár először utáltak is ott), aztán sikerült összebarátkoznom sokmindenkivel, megkedveltek és úgy ennek vége is lett. Közbe elkezdtem sminkelni is és most már, ha valaki megnéz rólam egy pár éves képet nem ismer meg, egy még véletlenül fent maradt facebookon és volt aki megkérdezte, hogy az kicsoda? :D

Szóval én alapjába véve most már nem tartom magam csúnyának (igazából hangulatomtól függ), most középsuliba se bántottak már a külsőmmel, csak inkább az, hogy voltak olyan fiúk akik minden szép osztálytársam képét lájkolták facebookon csak az enyémet nem. Meg év elején mindenki mondta,hogy ilyen szép vagy olyan szép vagy aztán így kialakult, hogy ki kivel van jóba és akikkel mondjuk nem lettem annyira jóba már kibeszéltek, hogy milyen csúnya vagyok. (pedig mikor még jóba voltunk nem ezt mondták), utána viszont 1-2 veszekedés során a szemembe is megmondták. Szóval ha azért elég gyakran megkapom a csúnya jelzőt annak biztos van valami valóságalapja? Meg ha nem próbálkozik nálam sok fiú? (jó mondjuk azért vannak vannak, de hát nemtudom) volt már barátom meg úgy sokan mondják, hogy szép vagyok, de mindig csak a rosszat tudom elhinni.


2014. jún. 22. 21:38
 1/6 anonim válasza:
Vannak akik azért mondják hogy cyúnya mert féltékenyek , nembirnak , épp tényleg összevesztetek !Az emberek többsége rosszindulatú ebből is látszik ! Amugymeg az ha nemsokan probálkoznak be nálad az sem feltétlen rossz dolog .. Ez sem csak azért lehet mert csúnya vagy .. Bármi más is lehet !
2014. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lusta voltam végigolvasni a szöveget, de 100% biztos vagyok benne, hogy azt a választ várod, hogy csúnya vagy, hiszen tökéletesen látunk téged a monitorunkon (ja bocs, nem :p ); továbbá esélyt sem adsz arra, hogy ennek ellenkezőjét bármivel alátámassza egy hozzászóló.
2014. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kuldesz kepet privatban?
2014. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban honnan tudhatnánk? Lehet, hogy csúnya vagy, lehet nem..bár szerintem nincs olyan csúnya, biztos van, akinek épp Te tetszel.
2014. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kép? ://
2014. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldesz képet itt vagy privátban?
2014. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!